*** Movembri OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #76
    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mingi järelnali on hea, et miski kuu aega grindinud palehigis ja siis avastad, et fuck, playmoney mänginud kogemata.
    Kukkusin peaaegu toolilt roflcopter.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #77
      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

      Mul pole isegi play money. No money, no problems :D

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #78
        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

        Jube suur rake raisk

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #79
          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Jube suur rake raisk
          Suurim pot, mida playmoneys nägin oli 2,3 miljardit vms. Seal oli ka päris awsome rake paarkümmend v paarsada miljonit :D

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #80
            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Mingi järelnali on hea, et miski kuu aega grindinud palehigis ja siis avastad, et fuck, playmoney mänginud kogemata.
            Kui jõulude aeg tulevad kokkuvõtvad edetabelid foorumis aasta jooksul toimunust siis nomineeriks selle + eelneva chati üheks naljakamaks postituseks :D

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #81
              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

              Kellelgi kokkupuuteid andmesisestusega?

              Põhimõtteliselt on mul 7 pappkasti andmeid kaartide peal, mis oleks vaja sisestada programmi. Probleemi iseenesest polekski, kui need kaardid oleks kirjutatud loetavas käekirjas. Pretty much aga on nii, et sõna on kolme täheline, iga tähe sees on veel kolm tähte ja tegelikult tuleb välja, et see on kuradi kolmesõnaline lause. Kes arstil on käinud, see teab :D Sõnad on nii eesti kui ladinakeeles. Veerima hakates ja nuputades sisestaksin ühte kaarti mingi tund aega, kaarte on kokku paar tuhat. Pretty much oleks töö järgmiseks aastaks olemas :P

              Ei teagi mida ette võtta. Mingit tuvastusprogrammi kasutada? End täis juua ja siis neljakordse nägemisega lugema hakata neid? Toksida need kõik ükshaaval sisse nii, et kirjutaja loeb need mulle ise ette?

              Pm kui ma nüüd sellega hakkama saan, siis ma prolly oleks võimeline biitima NL100.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #82
                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                Ma arvan, et selleks, et sinu ülesannet 100% edukalt täita, selleks on vaja algse teksti kirjutajat. Ma ikka mõtlesin, et andmesisestajad tegelevad mingi trükitud tekstiga, aga sinu ülesanne kõlab nagu mission impossible.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #83
                  Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                  Jah, see ongi mission impossible ja ma üritan seda biitida atm. Algse teksti kirjutaja on olemas aga ta soovis sellest mitte osa saada, sest ta ei loe ise ka välja seda imo. Uurin seda programmi vähe, äkki on võimalik kõik kaardid sisse skännida ja .pdf lisada kuidagi sinna klientidele lisaks.

                  Comment

                  • r1v0
                    Julm Donk
                    • Jun 2012
                    • 93

                    #84
                    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                    Tavaliselt kirjutab inimene igat tähte samasuguselt igas tekstis. Proovi selgeks teha, millised on selle inimese tähtede kuju ning mina arvan, et veidi harjutades läheb selle tekti lugemine lõpuks päris libedalt.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #85
                      Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                      Siiani pole 5 inimest ja 1 koer seda teksti suutnud desifreerida. Ma vist ei hakka tekstist pilti tegema näitamaks kui sitt olukord reaalsuses on :D

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #86
                        Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                        My name is Jerry, and I'm a self-taught National Master in chess from Pennsylvania, USA. Streams usually consist of playing speed chess with commentary, playing viewers, commentating tournaments, and chat interaction. I've been streaming the World Chess Championship matches since 2012.


                        Carlsen vs Anand mängivad

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #87
                          Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                          Kõige ilusam naine keda ma tean http://gyazo.com/f65931a1dc8cef224f0f539538c8a541

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #88
                            Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                            Svenza filmib?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #89
                              Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                              ROFL, nalja nabani

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #90
                                Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

                                Mis kuradi oddsid on minna kell 1 laupäeva öösel kuskile karuperse Kiiu kõrtsi Harjumaal suitse ostma ja komistada ühe oma parima Tartu sõbra otsa? Fakking zero ma ütlen. Siiani ei usu, et teda nägin. Hommikul kah fakking ei usu, sest GABA levelid laes ja lähen tõmban tolmu edasi.

                                Kui kellelgil merikapüügi õpetussõnu jagada siis võib PMida või siia visata miskit asjalikku juttu, homme plaanis merd minna kammima Kaberneeme ja Andineeme vahele.

                                Or keegi tahab joinida siis you're welcome, mingi enne lõunat panen puid alla arvatavasti, õnneks meri km kaugusel :)
                                Last edited by Dnbftw; 09.11.14, 01:48.

                                Comment

                                Working...