Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Kõige imelikum on, et mitte üks partei ei tõsta seda teemat üles.
Miks roimade eest nii väiksed karistused ?, mis on moraalne argument selle jaoks.
Ainuke kord kui seda olen poliitiku suust kuulnud on siis kui M.Raud küsis xxxx(ei mäleta nime) , et kas see on normaalne et pedofiilid saavad nii vähe aega ?
Vastus oli, et raha pole, et neid vangis hoida..... wtf argument(umbkaudu midagi sellist)
Kõige imelikum on, et mitte üks partei ei tõsta seda teemat üles.
Miks roimade eest nii väiksed karistused ?, mis on moraalne argument selle jaoks.
Ainuke kord kui seda olen poliitiku suust kuulnud on siis kui M.Raud küsis xxxx(ei mäleta nime) , et kas see on normaalne et pedofiilid saavad nii vähe aega ?
Vastus oli, et raha pole, et neid vangis hoida..... wtf argument(umbkaudu midagi sellist)
Comment