*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #241
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Kõige imelikum on, et mitte üks partei ei tõsta seda teemat üles.
    Miks roimade eest nii väiksed karistused ?, mis on moraalne argument selle jaoks.

    Ainuke kord kui seda olen poliitiku suust kuulnud on siis kui M.Raud küsis xxxx(ei mäleta nime) , et kas see on normaalne et pedofiilid saavad nii vähe aega ?
    Vastus oli, et raha pole, et neid vangis hoida..... wtf argument(umbkaudu midagi sellist)

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #242
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Pedofiilil on ajus vist mingid iseärasused, mida peaks ravima vms? Aga, kui ravida ei osata vms, siis on tõesti veider, et ühiskonna kaitsmine on mingi raha probleemi taga. Pmst vangla neid terveks ei tee ju- tulevad välja ja on samasugused edasi.
      Last edited by Vandalar; 22.09.14, 11:29.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #243
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        Keemiline kastreerimine neil ju ?

        Comment

        • Kahololani
          Julm Donk
          • Mar 2013
          • 32

          #244
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Keemilist kastreerimist ei tehta sundkorras, sest see on inimõiguste vastane. Vabatahtlikult võib mõni seda paluda (nagu mõista, siis neid on vähe).

          Kui veel korra peatuda sellel lapsepiinamisteemal, siis toon ühe vanema näite taolise juhtumi kohta, mille puhul karistuseks oli 8 aastat (reaalselt siiski lühem). Peale vangistust muutis naine oma nime ja sai ka kiiresti Maximasse tööle.


          Tegelikult on ju rohkemgi olnud neid juhtumeid, kuid paljud meist ikka nimesid ja nägusid enam mäletavad?

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #245
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            Naistel veel eriti lihtne, ütled "olin kodune" ja keegi ei küsi miskit...

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #246
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              kui olen oma PT4 koodi kahes arvutis ära kasutanud ja nüüd läheb aruvit vahetusse, siis kas on mingi variant kolmandas ka kasutada või saab support mind kuidagi aidata?

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #247
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                kui olen oma PT4 koodi kahes arvutis ära kasutanud ja nüüd läheb aruvit vahetusse, siis kas on mingi variant kolmandas ka kasutada või saab support mind kuidagi aidata?
                Lühike vastus on, et paned lihtsalt koodi uude arvutisse ja kõik töötab.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #248
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Karistus vabadusekaotusena peab kandma mingis mõttes kasvatusliku eesmärki. Mina isiklikult leian, et ei ole vahet kas inimene istub 8 aastat või 15 aastat. Temale on see karistus sama õudne kanda igal juhul. Küll aga ei mõista ma liberaalseid karistusi täis peaga autoga sõitmise eest. Solid oleks 5-kohaline rahanumber ning load läinud igaveseks. Enne seda liikluskultuur selles osas ei muutu. Ma tahan näha, kas keegi oleks veel nõus minema rooli, kui tead, et vahele jäädes oled eluks ajaks lubadest ilma ning pead trahvi maksmiseks näiteks korteri maha müüma.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #249
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Karistus vabadusekaotusena peab kandma mingis mõttes kasvatusliku eesmärki. Mina isiklikult leian, et ei ole vahet kas inimene istub 8 aastat või 15 aastat.


                    8 aastat on selle eest täiesti ok ?

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #250
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                      Sellega läheb veel mitukümmend aastat enne kui meie kohtusüsteem muutub...
                      mis põhjusel sa seda arvad? et saame rikkamaks ja jõuame kohasemaid karistusi määrata?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #251
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                        http://theprimesuspect.wordpress.com...nuks-piinasid/

                        8 aastat on selle eest täiesti ok ?
                        Ütleme nii, et ma tahaks loota, et see karistus oli sellele Evele piisav.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Karistus vabadusekaotusena peab kandma mingis mõttes kasvatusliku eesmärki. Mina isiklikult leian, et ei ole vahet kas inimene istub 8 aastat või 15 aastat. Temale on see karistus sama õudne kanda igal juhul. Küll aga ei mõista ma liberaalseid karistusi täis peaga autoga sõitmise eest. Solid oleks 5-kohaline rahanumber ning load läinud igaveseks. Enne seda liikluskultuur selles osas ei muutu. Ma tahan näha, kas keegi oleks veel nõus minema rooli, kui tead, et vahele jäädes oled eluks ajaks lubadest ilma ning pead trahvi maksmiseks näiteks korteri maha müüma.
                          Kindlasti mitte esimesel korral, aga karistused võiksid olla progresseeruvad ning korduvale roolijoodikule kindlasti.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #253
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kindlasti mitte esimesel korral, aga karistused võiksid olla progresseeruvad ning korduvale roolijoodikule kindlasti.
                            Pean kahjuks pluss ühema.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #254
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kindlasti mitte esimesel korral, aga karistused võiksid olla progresseeruvad ning korduvale roolijoodikule kindlasti.
                              Solid oleks 0.1 promilli jääknähtu puhund vennale 100k trahvi teha sest **** tüüp :D

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #255
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Ütleme nii, et ma tahaks loota, et see karistus oli sellele Evele piisav.
                                Eve vaatenurgast vb tõesti oli see karistus täiesti piisav.
                                Kas karistus oli õiglane ka ohvri lähedaste vaatenurgast ? EI
                                Kas karistus oli õiglane ka Eesti rahva vaatenurgast ? EI

                                Comment

                                Working...