Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Kinnipidamisasutuste üks põhieesmärkidest on residentide rehabiliteerimine. Kui Norras lähenetakse asjale kuidagi teise nurga alt kui mujal maailmas, ei tähenda, et see ilmtingimata vale oleks.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment