Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Kolja jaoks on võib-olla debiilne, et ta ei tohi autoklaasi sisse lüüa ja makki ära varastada, niisama vedeleb ju auto tänava ääres. Peaks takka kiitma?
Seaduste üle vaatamine ja asjakohasemaks viimine on igati tervitatav, aga seda tuleb teha seadusandlust muutes mitte olemasolevat seadust järjepidevalt rikkudes.
Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.
Läheb valge eurooplane aafrika pärismaalaste hõimu juurde. Hõimul on pealik ja käib täielik diktatuur, pealik otsutab kes elab kes sureb ja kui palju tuleb andamit tuua talle. Mõtleb siis valge mees, et teeme kõigi elu paremaks, paneme demokraatia püsti. Tehakse valimised ja jagatakse ülesanded. Ühele mehele antakse politseiniku märk ja automaat, et korda valvata. Elu tundub nüüd hõimus ilus olevat ja valge mees läheb minema.
Tuleb valge mees aasta pärast tagasi ja mida näeb, pealiku tooli peal istub sama "politseinik" automaat õlal ja tuuakse talle andamit.
Asja mõte, et demokraatiast ja arenenud ühiskonna sekkumisest pole mitte sittagi kasu kui kohalikud ikka endist viisi ainult suudavad mõelda. Samamoodi Ugandas levitada, et homosex on väga hip ja cool on nagu vastu tuult kusemine.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
Algselt postitas Dnbftw
Vaata postitust
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Tuleb valge mees aasta pärast tagasi ja mida näeb, pealiku tooli peal istub sama "politseinik" automaat õlal ja tuuakse talle andamit.
Asja mõte, et demokraatiast ja arenenud ühiskonna sekkumisest pole mitte sittagi kasu kui kohalikud ikka endist viisi ainult suudavad mõelda. Samamoodi Ugandas levitada, et homosex on väga hip ja cool on nagu vastu tuult kusemine.




Comment