Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Kahju küll, aga täpselt samasugused mõtted tekivad endal ka. Muidu jumala rahulik inimene, aga sellise juhtumi korral ilmselt snapiksin. Uskumatut tilti tekitavad need detailid mida te siia panete.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Comment