Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
Mis point on istuda absoluutselt iga HU cash laua waitinglistis, mis hetkel jooksmas, samas ise mitte ühtegi lauda mängides? bumhunt? Kõik mängivad ainult fishiga? või mingi programm, mis istutabki sind kõikidesse waitinglistidesse hu cashis?
Mis point on istuda absoluutselt iga HU cash laua waitinglistis, mis hetkel jooksmas, samas ise mitte ühtegi lauda mängides? bumhunt? Kõik mängivad ainult fishiga? või mingi programm, mis istutabki sind kõikidesse waitinglistidesse hu cashis?
Comment