*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #121
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    kõigile teile, kellel täna halb päev olnud, pange hea muss tööle ja laske lebosse
    mees teeb head asja!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    panen 1 veel

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by trasadonkad; 10.09.14, 22:26.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #122
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
      kõigile teile, kellel täna halb päev olnud, pange hea muss tööle ja laske lebosse
      mees teeb head asja!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      panen 1 veel

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Suht hea, kui see juba meeldis siis soovitan kindlasti neid nalju.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #123
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        10. Nüüd see on kindel...minust saab ema (vöi isa)
        Oli ka ühel vanal klassiõel postitatud.
        Mõtlesin, et see mingi lesbi-homo teema.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #124
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***



          Nice own =D

          Comment

          • Rens-
            Jube Noob
            • May 2014
            • 112

            #125
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            +1 to timz, lol. korralik brain-damage, username ütleb juba midagi tho.

            Comment

            • rynno
              Grinder
              • Feb 2009
              • 511

              #126
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              see tyyp tegi kõik õigesti, v.a. filmis siis kui paluti ära panna kaamera, sest ta oli nende ballparkis.
              anyway ta ytles seal mitu fakti, mida kõik ei tea, näiteks,et United States on korporatsioon.
              ta teadis ja kasutas seda, et igaühe eksistents jaguneb siin kaheks: yks on tema, kui natural person ja teine on tema kui korporatsioon.ta põhimõtteliselt "ownis" kohtusysteemi ennem, kuni mingi vend ta ära tazerdas.
              Teadmatule inimesele tundub võibolla fun , kui mingile pläkutajale ära pannakse aga tegelikkuses mul on kahju, kui ignorantsed võivad inimesed olla ...

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #127
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Kas see aasta on muidu EMV live HU ka üldse? või jäi kahesilma vahele ?

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #128
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Algselt postitas rynno Vaata postitust
                  see tyyp tegi kõik õigesti, v.a. filmis siis kui paluti ära panna kaamera, sest ta oli nende ballparkis.
                  anyway ta ytles seal mitu fakti, mida kõik ei tea, näiteks,et United States on korporatsioon.
                  ta teadis ja kasutas seda, et igaühe eksistents jaguneb siin kaheks: yks on tema, kui natural person ja teine on tema kui korporatsioon.ta põhimõtteliselt "ownis" kohtusysteemi ennem, kuni mingi vend ta ära tazerdas.
                  Teadmatule inimesele tundub võibolla fun , kui mingile pläkutajale ära pannakse aga tegelikkuses mul on kahju, kui ignorantsed võivad inimesed olla ...
                  Ei saa täpselt aru, mis sa sellega mõtled ? Ignorantsed selles suhtes, et ei olda teadlikud kohtusüsteemist ? Kui nii, siis suhteliselt naiivne arvata et kõik seadusest kinni peavad.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #129
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    otsin rigast meest sponorit, teen massaazi bodi to bodi, blj, hj, võin istuta sulle näku, limpsid mind, pikad karvad
                    massaaz väga hea kõik kiitavad
                    seksi ka saab kui juurde maksad, kontomiga ja ka ilma
                    hea tupa olemas Koplis

                    seksi teenus ei osuta !

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #130
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      PP kasutaja actionis:

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #131
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                        otsin rigast meest sponorit, teen massaazi bodi to bodi, blj, hj, võin istuta sulle näku, limpsid mind, pikad karvad
                        massaaz väga hea kõik kiitavad
                        seksi ka saab kui juurde maksad, kontomiga ja ka ilma
                        hea tupa olemas Koplis

                        seksi teenus ei osuta !

                        www.iha.ee

                        blj, mmmm....

                        BLJ: "Backwards Long Jump". Referred to the glitch in Super Mario 64, where if you repeatedly long jump backwards up a slope / set of stairs, you will...

                        Comment

                        • rynno
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 511

                          #132
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          @ristik
                          lühidalt : kahju on nendest pollaritest ja pooltest kohtusysteemis töötavatest ahvidest , kes arvavad et nad kaitsevad enda kodumaa ja rahva huve, kuigi asi on sellest vääga kaugel ja pole praktiliselt midagi sellega seotudki

                          Comment

                          • r1v0
                            Julm Donk
                            • Jun 2012
                            • 93

                            #133
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            @rynno
                            next up: chemtrails, freemasonry and crop circles.



                            and on top of all... PS is rigged.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #134
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              PS rigged ei sobi eriti teemasse, sest see on liiga reaalne.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #135
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                PS rigged ei sobi eriti teemasse, sest see on liiga reaalne.
                                sa ikka alla ei anna ? :D

                                Comment

                                Working...