Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***
mis oli selle saidi nimi, mille kaudu sai pea kõiki hotelle bronnida. kõvasti odavam oli ka kui niisama hotelli kodukalt seda teha.
mis oli selle saidi nimi, mille kaudu sai pea kõiki hotelle bronnida. kõvasti odavam oli ka kui niisama hotelli kodukalt seda teha.


Comment