*** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #151
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Algselt postitas kalkaan Vaata postitust
    §93. Taga sõitev rööbasteta sõiduki juht peab andma teed ümberreastuvale naaberrea juhile.
    Kaugelt näha, et veokijuht reastub. Kui sellest pilust üritad läbi pressida, siis võid ainult ennast süüdistada. Vaata, et miilitsale videot ei näita, saab kiiruse eest ka nätaka.

    Edit. Võibolla on see seadus ära muudetud, mingid aastad tagasi räägiti mingist muust variandist. Kuid tegelikult küttis sõiduautojuht ise sisse veokile ning oli asjas täielikult süüdi. Ei ole võimalik reageerida peeglis vaadates, kui kurvis tuleb tagant sellise kiirusega keegi külje alla. Duumat nada, ei sõida ju liikluses üksi ringi.
    Ära muudeti. Veokijuht peaks süüdi olema jah

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #152
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

      Ma arvasin, et tuleb ikka lasta ümber reastuda. Eks tuleb LE-d uuesti uurida.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #153
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

        vahet pole, kes süüdi jääb paberi peal. sellistele nagu see filmija ei tuleks üldse lubasid anda isegi kui LE pähe on tuubitud. kui inimene ei suuda võimaliku tekkivat liiklusolukorda ette näha ja isegi ei vähenda kiirust sellises olukorras, siis on ta teistele kaasliiklejatele ohuks.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #154
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

          Krt kaugelt näed kuidas teine reastub, milleks siuke emm peab olema...

          +1 sheriffile

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #155
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

            +1 sheriffile. Tegin inglismaal lube ja seal on arkis teoooriaosas 20 videoülesannet juhi vaatevinklist, kus pead võimalikku ohtu märgates hiirt klikkima ja kui arvad, et võid jälle gaasi vajutada, siis uus klikk. Piisavalt tähelepanelik, ettenägelik ja kiire reageerija pole, siis kukud kolinal. Meil oleks ka seda vaja.
            Last edited by ristijeesus; 14.09.14, 09:51.

            Comment

            • Rens-
              Jube Noob
              • May 2014
              • 112

              #156
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

              korralikult puhub tuul selle venna kõrvade vahel, mida see filmija mõtles.
              solid thinking, "im behind but i call.. villain wins - mine perse noh"

              Comment

              • Matu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 284

                #157
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                Kas ei olnud midagi sellist et paremalt poolt ümber reastuvale peab teed andma aga vasakult mitte
                nagu see video oli mis seal järvevana teel tehti mingi aeg?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #158
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                  Algselt postitas Matu Vaata postitust
                  Kas ei olnud midagi sellist et paremalt poolt ümber reastuvale peab teed andma aga vasakult mitte
                  nagu see video oli mis seal järvevana teel tehti mingi aeg?
                  Väga kahtlen, et selline seadus on :D

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #159
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Väga kahtlen, et selline seadus on :D
                    Ära kahtle. Liiklusseaduse paragrahv 17.
                    Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:

                    5)juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;

                    Comment

                    • mait47
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 192

                      #160
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                      Just sellised tüübid ongi need kellel millegipärast (ei tea küll miks) eriti tihti liiklusõnnetusi juhtub

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #161
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Väga kahtlen, et selline seadus on :D
                        On küll aga Passati meestele ei kehti

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #162
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                          (3) Juht peab kohandama oma sõiduki kiiruse olukorrale vastavaks, kuid ei tohi ületada suurimat lubatud kiirust. Juht peab:
                          1) sõidukiiruse valikul arvestama oma sõidukogemust, teeolusid, tee ja sõiduki seisundit, veose iseärasusi, ilmastikutingimusi, liikluse tihedust ning muid liiklusolusid, et ta suudaks seisma jääda sõiduki eespoolse nähtavusulatuse piires ning teel oleva sellise takistuse ees, mida juht pidi ette aimama;
                          (7) Keegi ei tohi oma tegevusega või tegevusetusega ohustada või takistada liiklust. Ohu tekitanud isik peab rakendama kõiki temale jõukohaseid meetmeid ohu kõrvaldamiseks või selle kahjulike tagajärgede vähendamiseks.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #163
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            vahet pole, kes süüdi jääb paberi peal. sellistele nagu see filmija ei tuleks üldse lubasid anda isegi kui LE pähe on tuubitud. kui inimene ei suuda võimaliku tekkivat liiklusolukorda ette näha ja isegi ei vähenda kiirust sellises olukorras, siis on ta teistele kaasliiklejatele ohuks.

                            sa muidu oled oma igahommikusekonjaki juba täna ära joonud wä?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #164
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kohalik diil sai väikse alega tehtud. Nüüd oleks järgmise poisi sünnipäevaks 22"-24" monitori hea hinnaga vaja. Poolteist kuud on aega. Poiss käis kuu aega tööl budget gameri (300€) saamiseks, seega pakkuge head hinda. Siis saan mina ka oma 20" monitori tagasi.
                              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                              osta talle vana telekamäng ja ütle, et elu on karm. 300 võta ära obv ja lükka kasinnis masinasse.

                              Kasinnis käisin viimati 2009 slotte nängimas. Korra sai korra ka olümpsis väiksel pokkeriturniiril osaletud 2011 (vist), aga slotid jätsin rahule. Eks väikseid väärastumisi on netikasiinodes muidugi olnud, aga vanade aegade võrreldes on need pisiasjad.

                              Budget gamer on juba ostetud:

                              i5-650
                              Gigabyte P55-US3L
                              4Gb DDR3 1333Mhz Corsair XMS3
                              Sapphire R9-270 2Gb
                              1Tb 7200rpm 3,5" HDD
                              Corsair CX430 (430W)
                              Korpuseks Bitfenix Merc Beta

                              Nüüd tahaks talle 22" või suurema Full HD 1920×1080 monitori saada ja mingi hetk ka ssd ketta. Täna ostsin veel teisele poisile PS2-e juurde Sony Triniton teleka ja nüüd on rahadega päris kööga. Vähemalt ei saa see kuu enam suhtkoht üldse tina panna.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #165
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                potsataja setup:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                .

                                Comment

                                Working...