Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***
Minu pärast võib ka teema sulgeda, aga siiski teema hoiatuseks ja informeerimiseks võiks alles jääda, et selline asi on aset leidnud. Las siis iga inimene ise otsustab kas tahab inwardiga kunagi tulevikus mingeid asju ajada või mitte.
See ei ole minu arust selle koha pealt eriti oluline faktor, et ta maksis virukunnile ära (ja kui ka mulle nt maksaks) survestatud olukorras - huvitava loogikaga härraks jääb ta sellegipoolest ja 'stay the f*ck away' soovitust jagaks endiselt kui keegi küsiks, et kas tasub temaga mingeid bette vms teha.
Edit:
Teine asi kui PokkeriProdel oleks poliitika, et need kes asjad korda ajanud, nende teemad kustutatakse - siis oleks ok kustutada imo.
Algselt postitas virukunn
Vaata postitust
See ei ole minu arust selle koha pealt eriti oluline faktor, et ta maksis virukunnile ära (ja kui ka mulle nt maksaks) survestatud olukorras - huvitava loogikaga härraks jääb ta sellegipoolest ja 'stay the f*ck away' soovitust jagaks endiselt kui keegi küsiks, et kas tasub temaga mingeid bette vms teha.
Edit:
Teine asi kui PokkeriProdel oleks poliitika, et need kes asjad korda ajanud, nende teemad kustutatakse - siis oleks ok kustutada imo.

Comment