*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #286
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Miks on 51st mängijast tervelt 23 Kreekast WCOOP Main evendil hetkel regatud, ei tundu väga proportsioonis asi. (5.2k BI)
    Kas Euroopa abipaketid on tõesti nii hästi mõjunud või ongi mingi abipakett ka pokkeriprodele seal? xd

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #287
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      kreekas peab makse maksma. Ütleme nii, et kui võidad 100 taala ja siis regad 100 taala turnale, siis sa pole seaduse järgi vist midagi veel võitnud, kuna kontoseis on sama. Regsid hoiavad nii oma bankrolli suurtele turnadele regades.

      Comment

      • tiigrikutsu
        Grinder
        • Oct 2011
        • 522

        #288
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Aha! Kavalad ka. :D

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #289
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Based on the Greek gaming law, we must withhold PWT from profits earned by you from gaming transactions in a player gaming session over €100 at a rate of 15% for profits from €100 to €500 and 20% on profits that exceed €500. Profits under €100 are tax free.
          Ja absoluutselt parim komentaar ever :
          Can't see how any Greek player will be affected by this tax.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #290
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            keegi head torrentit vms saiti teab mp3'de jaoks, kus on mingi normal kvaliteediga lood .. spotifyd pole praegu vaja soovitada

            Comment

            • ninasarvik
              Jube Noob
              • May 2011
              • 124

              #291
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Kui siin foorumis on keegi, kellel veel ei ole ja kes tahaks PAF.EE kontot.(21 peab olema)
              Siis kui kasutate registreerimisel koodi
              QPJ3KKN7KT (kõik suured tähed) saate oma kontole tasuta 10 EUR-i.
              Koodi saab kasutada vaid ühe korra, s.t üks inimene. Ehk siis kes ees, see mees

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #292
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                keegi head torrentit vms saiti teab mp3'de jaoks, kus on mingi normal kvaliteediga lood .. spotifyd pole praegu vaja soovitada
                pairetpei on ju alati olemas

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #293
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Mu kõrv ei võta seda kvaliteeti, tõmban tuimalt youtubest alla.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #294
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Mu kõrv ei võta seda kvaliteeti, tõmban tuimalt youtubest alla.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    youtuubist "tõmmates" on kvaliteet 128kbps mis on veel kindlam viis kõrvavähki saada..

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #295
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      youtuubist "tõmmates" on kvaliteet 128kbps mis on veel kindlam viis kõrvavähki saada..
                      http://www.clipconverter.cc/ ei oska küll kvaliteedi üle kurta, sama kvaliga tuleb ju mis youtubes ise.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #296
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #297
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Mu kõrv ei võta seda kvaliteeti, tõmban tuimalt youtubest alla.
                          Plaadi peale paned normal kvaliteediga vs Youtube siis on ikka väga hästi aru saada.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #298
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Teised vbl saavad, ma räägin, et ma ei tunneta vahet. Spotifyst kuulan ka sealset muusikat ja aastal noa laev kazaast alla tõmmatud jama ja ei tee vahet.
                            fisk i guess

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #299
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Plaadi peale paned normal kvaliteediga vs Youtube siis on ikka väga hästi aru saada.
                              Mis tehnoloogia see veel on ?
                              Mingi vanainimeste stuff ?

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #300
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***



                                Jon Jones and Daniel Cormier Brawl


                                Nunii ...seda matchi peab vaatama.

                                Comment

                                Working...