Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***
keegi tark võiks teha veel eestis toimiva spotify analoogi filmidele ja sarjadele, kus a la samuti €7,99 kõik kraam kuus saadaval oleks. õiged idaeurooplased jäävad muidugi igaveseks tirima, isegi kui 0,99 kuus peaks maksma
keegi tark võiks teha veel eestis toimiva spotify analoogi filmidele ja sarjadele, kus a la samuti €7,99 kõik kraam kuus saadaval oleks. õiged idaeurooplased jäävad muidugi igaveseks tirima, isegi kui 0,99 kuus peaks maksma
Comment