*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #211
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    keegi tark võiks teha veel eestis toimiva spotify analoogi filmidele ja sarjadele, kus a la samuti €7,99 kõik kraam kuus saadaval oleks. õiged idaeurooplased jäävad muidugi igaveseks tirima, isegi kui 0,99 kuus peaks maksma

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #212
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      netflix?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #213
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        netflix?
        ei toimi ju eestis?

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #214
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          ei toimi ju eestis?


          Proovinud ise ei ole.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #215
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            ei toimi ju eestis?
            Oky, suht puusalt pakkusin.
            Mugav oleks jah, aga ei leia, et probleem. Yifi viskab tavaliselt miski 30min peale eetris olekut juba uued osad üles.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #216
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              discgolf
              käisin üle pika aja keilas loopimas, mingi tuulispask on sealt üle käinud, pool rajamärgistust on kadunud jne.. :(

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #217
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                see ju pmslt vpn, lihtsalt mugavamaks tehtud. see on selline pmslt OK variant, sest sa reaalselt maksad tootjatele ja saadad pikalt lihtsalt riigid, maksustamise jms. aga ikkagi - suht hall ala http://thebestofnetflix.com/is-hola-...l-not-exactly/

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Oky, suht puusalt pakkusin.
                Mugav oleks jah, aga ei leia, et probleem. Yifi viskab tavaliselt miski 30min peale eetris olekut juba uued osad üles.
                sa vist ei saanud poindile pihta :D

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #218
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  keegi tark võiks teha veel eestis toimiva spotify analoogi filmidele ja sarjadele, kus a la samuti €7,99 kõik kraam kuus saadaval oleks. õiged idaeurooplased jäävad muidugi igaveseks tirima, isegi kui 0,99 kuus peaks maksma
                  Popcorn Time

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #219
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    ei toimi ju eestis?
                    ei tea, kas ma isegi poindile atm pihta sain aga olen läbi arvuti netflixist sarju/filme vaadanud küll (for free) ja toimib ikka. ise leidsin kasutaja omale kuskilt häkkerite foorumist lol...

                    Comment

                    • Mata
                      Räme Fish
                      • Nov 2013
                      • 3

                      #220
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      Pole ise proovinud aga...

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #221
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        @pikk28 - digipakett, vaata kodulehelt.
                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        keegi tark võiks teha veel eestis toimiva spotify analoogi filmidele ja sarjadele, kus a la samuti €7,99 kõik kraam kuus saadaval oleks. õiged idaeurooplased jäävad muidugi igaveseks tirima, isegi kui 0,99 kuus peaks maksma
                        100% nõus
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #222
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          point on selles, et torrentid jms "tasuta" vaatamise saidid on sisuliselt samasugune lihtlabane vargus kui poest maksmata saia võtmine. see, et teeme seda kodus läpparist sekundiga, et see nii lihtne on ja et kõik teised ka sedasi teevad, ei muuda midagi. pronksiööl oli ka kesklinnas 100% ale

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #223
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            point on selles, et torrentid jms "tasuta" vaatamise saidid on sisuliselt samasugune lihtlabane vargus kui poest maksmata saia võtmine. see, et teeme seda kodus läpparist sekundiga, et see nii lihtne on ja et kõik teised ka sedasi teevad, ei muuda midagi. pronksiööl oli ka kesklinnas 100% ale

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #224
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              point on selles, et torrentid jms "tasuta" vaatamise saidid on sisuliselt samasugune lihtlabane vargus kui poest maksmata saia võtmine. see, et teeme seda kodus läpparist sekundiga, et see nii lihtne on ja et kõik teised ka sedasi teevad, ei muuda midagi. pronksiööl oli ka kesklinnas 100% ale
                              Hmm, kui ma pagarilt saia ära võtan, siis tal ei ole enam midagi müüa, kui ma tõmban alla mingi teose, mida ma NIIKUINII ei osta, siis sisu/teose omanik ei kaota oma leiba selle pärast ära- tõenäoliselt sõidab oma ferraridega edasi ja kepib vähemalt kolme erinevat naist oma 100 miljonilises villas ja siis viriseb, et mingi Ida-Euroopa töötu tõmbab omale tasuta tema loomingut.
                              Last edited by Vandalar; 30.07.14, 17:10.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #225
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Hmm, kui ma pagarilt saia ära võtan, siis tal ei ole enam midagi müüa, kui ma tõmban alla mingi teose, mida ma NIIKUINII ei osta, siis sisu/teose omanik ei kaota oma leiba selle pärast ära- tõenäoliselt sõidab oma ferraridega edasi ja kepib vähemalt kolme erinevat naist oma 100 miljonilises villas ja siis viriseb, et mingi Ida-Euroopa töötu tõmbab omale tasuta tema loomingut.
                                kes sa oled, et otsustada - mida võib teiselt lihtsalt luba küsimata võtta (varastada) ja mida mitte? fazeri saia rotti panek poest mõjutab vähem ettevõtet kui see, et jätad mõne eesti muusiku plaadi ostmata. asi on põhimõttes... või selle puudumises.

                                Comment

                                Working...