Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***
tra ise sa selle vaikuse siin oled põhjustanud koos visahingega. Tahad midagi öelda, kohe mingid kaks värdjat on platsis oma debiilse maailmavaatega. Oleks kohe ära banninud teid, oleks äkki foorumist midagi järel kah.
tra ise sa selle vaikuse siin oled põhjustanud koos visahingega. Tahad midagi öelda, kohe mingid kaks värdjat on platsis oma debiilse maailmavaatega. Oleks kohe ära banninud teid, oleks äkki foorumist midagi järel kah.
Comment