*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #181
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    lisaks, kes tahab soodsamalt, siis PN foorumist saab 38eur-ga selle turniiri 55eur-st piletit.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      jevgeni on mu lemmar

      Comment

      • herlio
        OlyBet'i ametlik esindaja
        • Nov 2010
        • 418

        #183
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Olin Koovi käe ajal lauas, see sai valesti kirja. Avas 3x'i tõesti(4800 vist), flop QTx (ühe potiga) ckiti läbi, Js turn pani Koov poti kanti ja river väike poti Koov shoves oma u 25k viimased chipid. Vastaseid oli ka ainult üks flopis. Ei olnud seal kindlasti nelja mastikaarti laual. Eks ülekande tegija jõuab ka parimal juhul poole käe pealt kohale, vahest peale kätt, raske on tabada käe õiget käiku ja ega kõik detailid ülekande jaoks imo nii olulised ka pole. Ka ept ülekandes on nt mu kätt valesti kirjeldatud, juhtub ikka. Tõesti väga tight ja otsekohene mängija, see aasta tal solid hiiter, lisaks unibeti ft'le ka kaks EPT Barcelona piletit. Muidu aga on väga tore mängukaaslane. Kui nõelan teda, et tuled jälle vargile siis ütleb kohe eiei :D obv monster alati kui mängib. Peale ülekandes mainitud kätt kees ta tõesti natuke üle, pool h hiljem saatis mulle vabandava SMS'i, et poleks pidanud nii tegema. 5+ lauakaaslane imo.
        Panin kirja nii nagu Rein (Koov) rääkis ja pole aega teiste käest fakte üle küsima minna. Nii on alati olnud, kui mõni luiskab või üritab oma halba mängu siluda, siis ei ole midagi teha ja läheb vale info üles. Enamus lappab ka koha peal telefoniga blogi, et tulge teine kord öelge. Vigu teeme kõik. Ja tegelikult keeruline olukord, keda siis lõpuks uskuda, kui läheb vaidluseks?

        Sa ütled, et shoves 25k, mulle Rein ütles, et oli ca 10k. Lampi ma neid summasid välja ei mõtle, panen kirja nii nagu inimene ütleb ja kui ei tea, siis ka blogisse ei pane täpselt palju oli.

        Mastikaardid üldjuhul blogi jälgijatele ei oma tähtsust on see poti või ruutu. Peaasi, et jaotuse point jääb samaks. Läheb kirja nii nagu keegi mäletas või täitsa suvalt.

        Koovil see aasta starsis ka ühtteist. Aprillis $162 turnal 2. koht $31k ja nüüd nädal tagasi €109 R/A turnal diiliga 2. koht $7.2k. Enne ragistab satikatelt peale, volüüm väike seega märkimisväärsed hitid. Kui mitu sellises eas meest suudab hommikutundideni kvaliteetselt tiksuda?

        btw, see teine oli Rein Ingland. Enam ei näe tihti selliseid mängumehi.

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #184
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          Rein on lisaks pokkerile ka väga meeldiv bridgi kaaslane, üldse on talent läbi elu

          Comment

          • herlio
            OlyBet'i ametlik esindaja
            • Nov 2010
            • 418

            #185
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
            Rein on lisaks pokkerile ka väga meeldiv bridgi kaaslane, üldse on talent läbi elu
            Kui juba kiitmiseks läks, siis mees kombib edukalt ka aktsiaturul.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #186
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Anna reinu kas. nimi ka siis juba kui nii kiidad-Vaatame sc üle palju ta on raha sisse matnud, need "hitid" ei ütle midagi
              Kui ta mängib online nagu lives, ehk 2/2 stattidega, siis ma ei tea kuidas ta medium turna regze starsis beadib

              Comment

              • herlio
                OlyBet'i ametlik esindaja
                • Nov 2010
                • 418

                #187
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Anna reinu kas. nimi ka siis juba kui nii kiidad-Vaatame sc üle palju ta on raha sisse matnud, need "hitid" ei ütle midagi
                Kui ta mängib online nagu lives, ehk 2/2 stattidega, siis ma ei tea kuidas ta medium turna regze starsis beadib
                See on pokernewsi foorumis olemas, ise soovitasid veel pärast suuremat hitti intervjuu teha. Kes tahab surfab välja, mul pole õigus tema eest kasutajanime suuremale publikule reklaamima.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #188
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  1/1 regide vastu on ju edge olemas, so easy

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #189
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Avbi 29$ seega umbes 40k plussis+rb, pole paha kui ongi 2/2.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #190
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas herlio Vaata postitust
                      Panin kirja nii nagu Rein (Koov) rääkis ja pole aega teiste käest fakte üle küsima minna. Nii on alati olnud, kui mõni luiskab või üritab oma halba mängu siluda, siis ei ole midagi teha ja läheb vale info üles. Enamus lappab ka koha peal telefoniga blogi, et tulge teine kord öelge. Vigu teeme kõik. Ja tegelikult keeruline olukord, keda siis lõpuks uskuda, kui läheb vaidluseks?

                      Sa ütled, et shoves 25k, mulle Rein ütles, et oli ca 10k. Lampi ma neid summasid välja ei mõtle, panen kirja nii nagu inimene ütleb ja kui ei tea, siis ka blogisse ei pane täpselt palju oli.

                      Mastikaardid üldjuhul blogi jälgijatele ei oma tähtsust on see poti või ruutu. Peaasi, et jaotuse point jääb samaks. Läheb kirja nii nagu keegi mäletas või täitsa suvalt.

                      Koovil see aasta starsis ka ühtteist. Aprillis $162 turnal 2. koht $31k ja nüüd nädal tagasi €109 R/A turnal diiliga 2. koht $7.2k. Enne ragistab satikatelt peale, volüüm väike seega märkimisväärsed hitid. Kui mitu sellises eas meest suudab hommikutundideni kvaliteetselt tiksuda?

                      btw, see teine oli Rein Ingland. Enam ei näe tihti selliseid mängumehi.
                      Ega ma ei süüdistanudki meelega valesti kirja panemises, tegijal ikka juhtub ja ega eesmärk polegi 100% õigesti kirjutada. Ma olen päris kindel et boardi tekstuuri ja flopi-turni actioni sain õigesti, riveri oma võin eksida, aga oli kindlasti suurem küll kui turnil, kuhugi 20 kanti. Rein oli pärast kätt päris ähmi täis, äkki keel vääratas seetõttu vms. Igatahes, tänamatu töö see ülekannete tegemine, tore et ikka teete. Ei öelnud seda siin kuidagi paha pärast. Jõudu!

                      Comment

                      • herlio
                        OlyBet'i ametlik esindaja
                        • Nov 2010
                        • 418

                        #191
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Ega ma ei süüdistanudki meelega valesti kirja panemises, tegijal ikka juhtub ja ega eesmärk polegi 100% õigesti kirjutada. Ma olen päris kindel et boardi tekstuuri ja flopi-turni actioni sain õigesti, riveri oma võin eksida, aga oli kindlasti suurem küll kui turnil, kuhugi 20 kanti. Rein oli pärast kätt päris ähmi täis, äkki keel vääratas seetõttu vms. Igatahes, tänamatu töö see ülekannete tegemine, tore et ikka teete. Ei öelnud seda siin kuidagi paha pärast. Jõudu!
                        Ega ma mõelnudki nii. Andsin lihtsalt omapoolse selgituse, et seda jaotust ise ei näinud ja püüdsin Reinu kinni kui nägin teda lahkumas. Endast väljas ta oli, helistas hiljem ka mulle ja ütles, et rahunes maha, eluesimene tilt väidetavalt.

                        Asi ongi selles, et pärast välja kukkumist on emotsioonid mujal kui hakata detailset kätt analüüsima. Paljud ei viitsi midagi rääkida, öeldakse, et imeti ära ja pole midagi kirjutada.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #192
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          Seal olümpsi SKY turkal mingi solid ventilatsioon või mingi samasugune umbne ja lämbe nagu enamustes kohtades ?

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #193
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            Skysmoke turbo toimub teisel korrusel, kasiino kohal asuvas konverentsiruumis, seal kus meistrikadki ja Unibet olid. Õhutus on väga hea, lausa jahe on veidi mõnele. Ernevalt kasiinost on ka aknad täitsa olemas. Ideaalsed tingimused peaaegu, ainult õlu on hotelli hinnaga turniirialal, alt saab odavamalt.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #194
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...ayers-1422565/

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #195
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                too much TL:DR posts here these days... lehe pealt viitsisin 2 posti lugeda... gg pokkeriprod

                                Comment

                                Working...