*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #151
    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #152
      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

      täis juba?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #153
        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

        vanda soovitatud suht hea sari imo.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #154
          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

          Vähe kergem lugemine kah samal teemal:

          Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.

          Comment

          • rynno
            Grinder
            • Feb 2009
            • 511

            #155
            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

            praegu levivad uudised, et see Girkin (separatistide sõjaline juht) bräägis VK-s (vene fb) enda kontolvahetult peale juhtumit, et nemad tulistasid ukraina militaarkaubalennuki alla ja kirjeldab täpse koha, kus see alla kukkus ja postitas ka 2 lühikest videot tossupilvest ja peldikupaberirullidest mis taevast hiljem järgi kukkusid.
            Hiljem, kui tyyp teada sai et tegi oli tsiviillennukiga, siis oli enda posti ära editinud.
            kui see mingi fake pole siis pole pikalt vaja näpuga näidata.
            ise ei tea kahjuks kedagi usaldusväärset,kes oleks seda postitust laivis näinud aga anyway:
            Üleeile pärastlõunal joviaalselt Ukraina sõjaväelennuki allatulistamise kohta suhtlusportaali postitades ning pärast Malaisia reisilennuki kadumise uudistesse jõudmist sama postitust eemaldades tekitas Donetski separatistide liider Igor Girkin, rahvapärase nimega Strel­kov, esimese anomaalia, millele venelaste osaluse kahtlustajad osutasid.
            Last edited by rynno; 20.07.14, 01:39.

            Comment

            • Roomet
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 211

              #156
              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

              Mu S4 on ämblik kui ka sisemine ekraan on katki - ehk tume pilt on ees. Telefon ise peaaegu aasta aega vana. Nagu ma aru saan, on ekraanivahetus u. 200 eurot. Netist uurides jääb kõlama, et parandamine mõttetu ja osta uus. Mida soovitate teha?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #157
                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                Mul oli ka S4 sama teema mõni kuu tagasi, uus korpus ja ekraan oli €183.
                Last edited by qbj0hn; 20.07.14, 11:42. Põhjus: panin hinnaga lampi

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #158
                  Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                  Kas keegi foorumiliikmetest käib vahel discgolfi loopimas ?

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #159
                    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                    Mu S4 on ämblik kui ka sisemine ekraan on katki - ehk tume pilt on ees. Telefon ise peaaegu aasta aega vana. Nagu ma aru saan, on ekraanivahetus u. 200 eurot. Netist uurides jääb kõlama, et parandamine mõttetu ja osta uus. Mida soovitate teha?
                    olen kuulnud, et uue ekraani saab netist suht soodsa hinnaga ja peaks olema võimalik ise vahetada. uuri veits

                    Comment

                    • Loksutaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jun 2010
                      • 448

                      #160
                      Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                      http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_fr...creen&_sacat=0

                      S4ja ekraani hinnad on veel suht laes.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #161
                        Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                        mul on infot, et see lennuk tahtiski ennast ise alla kukutada. hollandi peaminister suhtus oma tel. kõnes putinile ikka väga ebaviisakalt

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #162
                          Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                          Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                          Kas keegi foorumiliikmetest käib vahel discgolfi loopimas ?
                          jaa, vahel=2x aastas

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #163
                            Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                            http://www.rumodispo.com/news/estonian-messi

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #164
                              Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                              jaa, vahel=2x aastas
                              Sai alles kusagil kuu aega tagasi avastatud, suht fun tegevus IMO kusagil metsas värskes õhus ja areneda on küllaga :)

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #165
                                Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                                Sai alles kusagil kuu aega tagasi avastatud, suht fun tegevus IMO kusagil metsas värskes õhus ja areneda on küllaga :)
                                kus kandis mängid?

                                Comment

                                Working...