*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #496
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    klge õelge ausalt mis saab kui stefani pandi kinni ja ma tahaks koju sööki tellida. pärnus ja kohe

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #497
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Watup?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #498
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        klge õelge ausalt mis saab kui stefani pandi kinni ja ma tahaks koju sööki tellida. pärnus ja kohe
        söö karvu

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #499
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          haHHAHAHAAA jälgite teemat jah? qbe nillib teemas ammu, aga ei kommantearu. blätt lõkkesse see vend. degen lilla enivei.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #500
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            haHHAHAHAAA jälgite teemat jah? qbe nillib teemas ammu, aga ei kommantearu. blätt lõkkesse see vend. degen lilla enivei.


            Jälgin lihtsalt eksponeeritavat looma.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #501
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Tuleb meelde kui ma viimati täis peaga foorumis käisin , hommikul vaatasin et olin mingit stratti päevikutesse kirjutanud :D

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #502
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                süüa tahaks

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #503
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  loom ei ole ajutiselt eksponeeritav

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #504
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    tra ma kiilanen vist, peaks feissari kaudu imeravimeid ostma.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #505
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      süüa tahaks
                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      söö karvu
                      Nii ongi.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #506
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        lase taksol tanklast tuua süüa, ei saa vist niisama kuskilt pärnus öösel tellida

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #507
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                          lase taksol tanklast tuua süüa, ei saa vist niisama kuskilt pärnus öösel tellida
                          vist ei saa jah, stefani löödi kl 23 lukku ja muid variante ma ei näe

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #508
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Meistriklassi keeleka tegija leiab siiski ka öösel mõne meistriklassi kokkaja. Põhiline on see, et keel piisavalt väledalt töötab.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #509
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Nii ongi.

                              kes sind täna siia lasi? meil on siis joodikute kokkutulek ja kes ei kvalifitseeru get nahhui.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #510
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                69kioskisse toodi täna uut kaupa aasiast. qubed ja muud, tõtake. ainulaadne pakkumine - 3 naist 15 AUKU aint 2he naise hinnaga

                                Comment

                                Working...