*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Algselt postitas Vandalar Vaata postitustMis su IQ on muidu, VisaHing?
Mis skoori sa naturaalarvude liitmisel viienda tasemega saad?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
kui tõsiselt tahad burnida vanda siis nüüd on graphi koht.Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Algselt postitas Vandalar Vaata postitustMis su IQ on muidu, VisaHing?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Kõik on õpitav- see, et üks on õppinud mingeid kuubikuid ja klotse õigesse järjekorda panema või siis viiekohalisi arve kokku panema, ei pruugi IQ-dki näidata, vaid lihtsalt seda, et tol inimesel on olnud võimalus õige tehnika ja metoodika selgeks teha- tal on olnud vastavale haridusele või teadmisele, raamatule ligipääs, et seda infot kasutada ja see pole IQ vaid tihtipeale privileeg.Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Miks mu IQ-d küsisid?Algselt postitas Vandalar Vaata postitustKõik on õpitav- see, et üks on õppinud mingeid kuubikuid ja klotse õigesse järjekorda panema või siis viiekohalisi arve kokku panema, ei pruugi IQ-dki näidata, vaid lihtsalt seda, et tol inimesel on olnud võimalus õige tehnika ja metoodika selgeks teha- tal on olnud vastavale haridusele või teadmisele, raamatule ligipääs, et seda infot kasutada ja see pole IQ vaid tihtipeale privileeg.
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Jaanipäev on tulemas. Kus kohast saaks odavat alkoholi Tartus?
Rimis on A. Le Coq - Premium 1€ liiter.
A. Le Coq müüb oma tooteid ka Tartus Tähtvere tänaval. Oskab keegi sealseid hindu komenteerida?
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
SõbrakeskusesAlgselt postitas variatsioon Vaata postitustJaanipäev on tulemas. Kus kohast saaks odavat alkoholi Tartus?
Rimis on A. Le Coq - Premium 1€ liiter.
A. Le Coq müüb oma tooteid ka Tartus Tähtvere tänaval. Oskab keegi sealseid hindu komenteerida?
Edit.1eur liiter-Sa muidu peale Jaanipäeva ka õlut jood.Pakun, et isegi eelmine aasta oli 1eurL superhind.Last edited by ropka11; 20.06.14, 08:21.
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Kõige odavam üksik-õlle:
Kõige odavam kast:
Ise haarasin 2 tk seda:
Eks lõppudelõpuks maitse asi.
Comment
-
Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Algselt postitas kjmrc Vaata postitustKõige odavam üksik-õlle:
Kõige odavam kast:
Ise haarasin 2 tk seda:
Eks lõppudelõpuks maitse asi.
Ty päriis lahe leht :D
Comment
Comment