*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #91
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Pigem "Daniel Negreanu tagumikust leiti läätsed"

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Pigem "Daniel Negreanu tagumikus leitsi läätsed"
      ? kuidas need sinna said ?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #93
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Pigem "Daniel Negreanu tagumikust leiti läätsed"
        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        ? kuidas need sinna said ?
        kui sa ranka juudi (vapsik) juttu tõepähe võtad, siis vähemalt poolega saad petta. väidetavalt oli üks lääts

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #94
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Keegi Võrus saaks aidata autoga ühte asja ära tuua, oleks väga tänulik, PM for details.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            kui sa ranka juudi (vapsik) juttu tõepähe võtad, siis vähemalt poolega saad petta. väidetavalt oli üks lääts
            mull tekkis mure, et kuidas leitsi läätsed danielisse said?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Keegi Võrus saaks aidata autoga ühte asja ära tuua, oleks väga tänulik, PM for details.
              väga kõva bluff või line visahinge IRL näha.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #97
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Kas kellelgi vedeleb kuskil sahtlipõhjas vanemat nokiat? 3310 või 1100 vms millel lihtne menüü. Oleks 6packi eest huvitatud Tartus.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #98
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  Kas kellelgi vedeleb kuskil sahtlipõhjas vanemat nokiat? 3310 või 1100 vms millel lihtne menüü. Oleks 6packi eest huvitatud Tartus.
                  Suuremat sorti lammutustöö kavas?


                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #99
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    solid

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #100
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      visahinge IRL näha.
                      Kusjuures täitsa Eesti keskmine rullnokk Passatiga depressisiivsest väikelinnast.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #101
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Keegi pühapäeval Trio Livele Tartus minemas ka?

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #102
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Maybe, kui tartusse tagasi jõuan normaalses olekus :)

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #103
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                            Maybe, kui tartusse tagasi jõuan normaalses olekus :)
                            Ei jõua.

                            Comment

                            • rollkopter
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 501

                              #104
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              kust live turniirisarjade kohta infot saaks, mis toimuvad naaberriikides jms?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #105
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Kas Tulnuka filmi onlineis kuskil English subtitlesiga on saadaval?

                                Comment

                                Working...