*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Jep Jep. Võrus ka siin iga neljapäev kell 19:00 toimub see. Freeroll küll aga sisseost 4 EUR mille eest vastu saad 4 EUR baarikrediiti. 2 Rebuy ka ja 1 add on ka. Kokku siis paned ntx 16 eur magama ja vastu saad 16 eur baarikrediiti. Sümboolne auhinnafond ka. 2-3. 5 eur triobeti 1. 10 eur triobeti.

    Vähemalt Võrus on nii, eeldan et mujal ka.

    Muidu Võru rahvale või ümbruskonnale, et peale Õlle 17 freerollide on Grand Prix kah hakkanud turniire korraldama. Laupäeviti 20+3 freezeout ja kolmapäeviti 10+3 rebuy.

    Freezout turnadel laupäeviti on kuidagi vähe rahvast. Eelmine nv kõiges 4 inimest aga kolmapäeviti tundub, et liigub rahvast rohkem. Ligi 14 osavõtjat vist oli see kolmapäev.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #62
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Oskab keegi öelda mis kell vene PTRis uus päev algab, ehk searchid nulli jooksevad.

      Comment

      • Jake
        Julm Donk
        • May 2014
        • 89

        #63
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
        Oskab keegi öelda mis kell vene PTRis uus päev algab, ehk searchid nulli jooksevad.
        Mis see vene ptr on? :D

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #64
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Algselt postitas Jake Vaata postitust
          Mis see vene ptr on? :D
          http://en.wikipedia.org/wiki/BTR_%28vehicle%29 üks vene btr

          Comment

          • Herbert Sammal
            Jube Noob
            • Jul 2013
            • 165

            #65
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Nojah.. Järgmine aasta tõuseb alkoaktsiis 15%, ülejärgmine 10%. Nagu see elektriautode reklaam ja kiitus oli mõni aasta tagasi. Ja siis tõusis varsti pärast elektrihind lol.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #66
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Oskab keegi öelda mis kell vene PTRis uus päev algab, ehk searchid nulli jooksevad.
              7.00

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #67
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Jep Jep. Võrus ka siin iga neljapäev kell 19:00 toimub see. Freeroll küll aga sisseost 4 EUR mille eest vastu saad 4 EUR baarikrediiti. 2 Rebuy ka ja 1 add on ka. Kokku siis paned ntx 16 eur magama ja vastu saad 16 eur baarikrediiti. Sümboolne auhinnafond ka. 2-3. 5 eur triobeti 1. 10 eur triobeti.

                Vähemalt Võrus on nii, eeldan et mujal ka.

                Muidu Võru rahvale või ümbruskonnale, et peale Õlle 17 freerollide on Grand Prix kah hakkanud turniire korraldama. Laupäeviti 20+3 freezeout ja kolmapäeviti 10+3 rebuy.

                Freezout turnadel laupäeviti on kuidagi vähe rahvast. Eelmine nv kõiges 4 inimest aga kolmapäeviti tundub, et liigub rahvast rohkem. Ligi 14 osavõtjat vist oli see kolmapäev.
                Võimalus seal pokkerit mängida tekkis kunagi hiljuti? Muidu oli küll GP ainult automaadi-kasiino.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #68
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Hiljuti jah, eelmise kuu keskel vms.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Diilerid pole eriti tasemel peaks mainima. See diiler, kes eelmine laupäev shuffles seal oli ikka epic. Ei jaganud ta matsu, kes käe võitis. Ei teadnud kellele chipsid lükata ja kellele palju tagasi anda. Õnneks oli neid seal 4 ( diiler + teised vahtisid ns pealt ) ja kambapeale suutsid ikka mängu selgeks teha endale.

                    Muidu cash game ka 1/1 blindidega.

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #70
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Muumionu
                      [x]34K$ a day, no problem, sick vend.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #71
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Suhteliselt mõttetu, sest tegelikult probleemi pole ju. Enda kogemuse põhjal ei mäleta küll, et oleks saanud õllepudel käes avalikus ruumis politseilt hoiatada või trahvi. Täiesti pohuilt lasen ringi õlts käes, kui ISE ei jaura, ei huvita kedagi.
                        Kas ma ikka mainisin, et järgmine nädal on Las Vegases igapäev vähemalt +40 kraadi? Hehe.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #72
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Vaatasin korraks miski pafi donkamenti live streami
                          Üks vend lauas teeb reaalselt pastakaga märkmikusse note

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #73
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Vaatasin korraks miski pafi donkamenti live streami
                            Üks vend lauas teeb reaalselt pastakaga märkmikusse note
                            Mati Pirn äkki?!

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #74
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              mhm

                              Comment

                              • Looper
                                Grinder
                                • May 2013
                                • 576

                                #75
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Hey keegi 2500 FPP eest starsi pusa ei tahaks tellida? Ja palju selle eest soovite?

                                Comment

                                Working...