*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Kes bored siis €10/€20 live ülekanne cashist ahvenamaal, http://www.eestipokker.com/
    Omad poisid sees

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #47
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      sain

      Comment

      • r1v0
        Julm Donk
        • Jun 2012
        • 93

        #48
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        camu sai juba
        Last edited by r1v0; 05.06.14, 20:14.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #49
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          codecci kukal paistab live cashis, mis toimub seal

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #50
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            täna sai lost continendist mööda kõnnitud ning seal mingid vennad sumistasid. Keegi teab lähemalt rääkida, mis mängud ja jutud seal on?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #51
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                lol, miks ma ei imesta, et seda postitas privador

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #53
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  täna sai lost continendist mööda kõnnitud ning seal mingid vennad sumistasid. Keegi teab lähemalt rääkida, mis mängud ja jutud seal on?
                  ManU fännidel ei soovita minna, võimlesin mingi anti-manufänniga seal piltis peaga. Täitsa ******. Muidu normaalne koht.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #54
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    ManU fännidel ei soovita minna, võimlesin mingi anti-manufänniga seal piltis peaga. Täitsa ******. Muidu normaalne koht.
                    no ega ma pokkerit sinna MU särgis mängima ei läheks ka :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #55
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Kunagi sai lostis paar korda live toksitud mingi 5-10 euri peale cashi , sellest sai trend alguse ja sinna võeti vist pokkeri laud isegi , aga see oli mitu aastat tagasi

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #56
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Kunagi sai lostis paar korda live toksitud mingi 5-10 euri peale cashi , sellest sai trend alguse ja sinna võeti vist pokkeri laud isegi , aga see oli mitu aastat tagasi
                        praegu oli seal 2 laua taga mingid tüübid. Eks peaks järgi kohalt uurima. Kohe kodu juures asi, kui mingi normaalne punt seal, siis võiks isegi vahel käia.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #57
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          lolkp


                          huvitav viimane rida mis jätsid skaipi

                          ajas kägarasse.

                          :D
                          Last edited by BlackWerewolfGenie; 06.06.14, 01:38.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            lol ühel vennal kadus lampi seat ära

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #59
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              normull.

                              Taga office vennad kogemata "No Seat" nupu peale klõpsanud, see pidavat täpselt "God Switch" kõrval olema.

                              Comment

                              • succiety
                                Julm Donk
                                • Jun 2013
                                • 25

                                #60
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                täna sai lost continendist mööda kõnnitud ning seal mingid vennad sumistasid. Keegi teab lähemalt rääkida, mis mängud ja jutud seal on?
                                Seal peaks mingi triobeti pubipokker vms toimuma: https://www.triobet.ee/est/docs?cont...alse&ads=false

                                Comment

                                Working...