*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #121
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Kuule kus sa asud selle passatiga. Ma natuke kaalun seda asja. Tundub mõistlik pakkumine.

    882BBJ
    Mark: VOLKSWAGEN
    Mudel: PASSAT VARIANT
    Esmane registreerimine: 12.12.1997

    Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 04.2014). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus.

    Piiranguid ei ole.
    Last edited by VisaHing; 09.05.14, 10:48.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #122
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***



      korralik pidu tundus olevat.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #123
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Kuule kus sa asud selle passatiga. Ma natuke kaalun seda asja. Tundub mõistlik pakkumine.
        Jhon saatsin Ps, oma salvestatud kaustas ei näe aga ilmselt ennem kui visa.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #124
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Olid kiirem jah.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #125
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Hästi tabatud pilt :D

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by VisaHing; 09.05.14, 14:48. Põhjus: forgot to spoil

            Comment

            • succiety
              Julm Donk
              • Jun 2013
              • 25

              #126
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Keegi siit Nellyt ka suurhalli kuulama läheb? Ise hittisin 2 Vip pääset ja peab kohale ronima, kuna keegi ei tahtnud neid ära osta ?!

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #127
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                pole eriline moekriitik, aga Tallinna TV-s annabSavisaar intervjuud kolme triibuga dressid jalas ja triiksärk seljas. Mnjah...

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #128
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  pole eriline moekriitik, aga Tallinna TV-s annabSavisaar intervjuud kolme triibuga dressid jalas ja triiksärk seljas. Mnjah...
                  Ilmselt saabus Lasnamäe visiidilt. Seal on ju adi dress eriline moeröögatus. Since 1991.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #129
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Ilmselt saabus Lasnamäe visiidilt. Seal on ju adi dress eriline moeröögatus. Since 1991.
                    ära mölise

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #130
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Oleks pidanud ikka õlled sisse võtma ennem kui türile läksin.Sry Jhon kui tundus et tulin uut autot ostma :D aga yolo vähemalt VisaHing ei saanud endale põllurallikaks

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #131
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        All good

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #132
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Oleks pidanud ikka õlled sisse võtma ennem kui türile läksin.Sry Jhon kui tundus et tulin uut autot ostma :D aga yolo vähemalt VisaHing ei saanud endale põllurallikaks
                          eh. Poleks ostnud põllurallikaks. Oleks välja uurinud, et mis see maagiline mootorikala seal siis on ja palju remont. Vaadanud turuhinda ja teinud otsuse kas varuosadeks või teeb korda.

                          Pakun, et kui sisu, veljed/rehvid, käigukast mahamüüa siis 500 eur+ juba tagasiteenitud. Turbo eest peaks ka nagu paar sotti vist saama.

                          Mis su plaanid muidu sellega?

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #133
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Mis su plaanid muidu sellega?
                            just pettis sult plaani välja ju

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #134
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              .batujrik sameet niis idip tegiõ elläj igeek iuk ,dilevelidlit desdrokare datuvaas gnin dunudrum dukinadok deuu no sugiäk inooistulover aj bujõm adnagaporp te ,desiduu dunannär elahok no tlaameneV iraasT

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #135
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                .batujrik sameet niis idip tegiõ elläj igeek iuk ,dilevelidlit desdrokare datuvaas gnin dunudrum dukinadok deuu no sugiäk inooistulover aj bujõm adnagaporp te ,desiduu dunannär elahok no tlaameneV iraasT

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                ei.

                                Comment

                                Working...