*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #91
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Worst thread ever. :/

    Comment

    • Narrator
      Julm Donk
      • Apr 2011
      • 75

      #92
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

      Voditest vaatasin, et vend ei suutnud 4 nädala peale NL2-Nl10 profitit näidata. Nüüd aga kutil 4 nl100 zoom lauda lahti ja läheb minna.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #93
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas Narrator Vaata postitust
        http://www.twitch.tv/onetimepoker
        Voditest vaatasin, et vend ei suutnud 4 nädala peale NL2-Nl10 profitit näidata. Nüüd aga kutil 4 nl100 zoom lauda lahti ja läheb minna.
        ?elo ie vial age LOL

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #94
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Worst thread ever. :/
          sa ei ole vist libahundut lugenud.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #95
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            Nice one. :)

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            sa ei ole vist libahundut lugenud.
            This one too.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #96
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Kuidas ma saaksin tartus lahti ühest veneaegsest aknast ning rõduuksest? Endal pole nii suurt transporti (ja isegi siis ei oskaks kuhugi viia) ning lahti ei viitsiks ka kakkuda ja eraldi juppideks laamendama hakata.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #97
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Kutsud sõbra koos järelkäruga ja viid prügimäele.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #98
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Sumsa transport aitab transpordiga, ma arvan, piisavalt soodne, kohta muidugi ei oska öelda, kuhu viia tho.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #99
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    Kuidas ma saaksin tartus lahti ühest veneaegsest aknast ning rõduuksest? Endal pole nii suurt transporti (ja isegi siis ei oskaks kuhugi viia) ning lahti ei viitsiks ka kakkuda ja eraldi juppideks laamendama hakata.
                    Puit? Kui ahjukütetega piirkond, siis prügikastide kõrvalt kaovad ära üldiselt.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #100
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                      Kuidas ma saaksin tartus lahti ühest veneaegsest aknast ning rõduuksest? Endal pole nii suurt transporti (ja isegi siis ei oskaks kuhugi viia) ning lahti ei viitsiks ka kakkuda ja eraldi juppideks laamendama hakata.
                      Võid karupojale pakkuda. Ta pidi kasvuhoonet ehitama hakkama, et hea tildileevendus suveks. Muidu kogu aeg foorumis närvid püsti aga selle asemel kastaks tomateid vms.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #101
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Võid karupojale pakkuda. Ta pidi kasvuhoonet ehitama hakkama, et hea tildileevendus suveks. Muidu kogu aeg foorumis närvid püsti aga selle asemel kastaks tomateid vms.
                        Tartu on maakoht, ma elan Tallinnas - rohelised kaardid, värgid. Just tuli reklaam ka, et iga uue kodaniku auks istutatakse üks puu, rääkimata ühistranspordist. Varsti luuakse oma pank jne... Edgar hoolib.

                        Muidu oleks võtnud jeap. Kunagi ei tea kuna võib vaja minna.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #102
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Tegin kerge tooteuuringu sulle Karupoeg ja tulemus on selline.
                          Kuna küsid mu eksperdihinnangut siis pakun, et struktuuriliselt sobivad need su uue Viskitoa jaoks perfektselt. Omapärasus on garanteeritud nagu sa ka all olevalt spoilerilt võid ise kinnitust leida. Mehele, kes on leidnud sellise disainivisiooni ei ole tulevikus mitte midagi võimatu. Käisin neljandas regioonis Šamaan Yolandaga nõu pidamas ja too prognoosis üüratuid rikkusi ning head õnne. Vaata üle ja tee hinna pakkumine, ma sebin välja.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                          P.S. Yolanda lisas küll väikse nüansi, et selleks kõigeks tuleb teha pisi ohverdus maale, pildil leiduva pussycat'i näol.
                          Last edited by BlackWerewolfGenie; 08.05.14, 22:14.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #103
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Tartu on maakoht, ma elan Tallinnas - rohelised kaardid, värgid. Just tuli reklaam ka, et iga uue kodaniku auks istutatakse üks puu, rääkimata ühistranspordist. Varsti luuakse oma pank jne... Edgar hoolib.

                            Muidu oleks võtnud jeap. Kunagi ei tea kuna võib vaja minna.
                            erinevalt tartust siin toimub pidevalt midagi jne. Hommegi üks väike häppening, milleks juba ettevalmistused käivad. Äkki suur juht ise ka kohal.

                            Täna õhtupoolikul võis Tallinnas kaitseväe kalmistul pronkssõduri juures näha marssivaid noori. Samuti oli pronkssõduri läheduses märgata tavapärasemast rohkem lilli, mis ilmselt on põhjustatud Teise maailmasõja Euroopa lahingute lõpu aastapäeva saabumisest.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #104
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Keegi HEM kontot ära tahab osta siis andke teada, saab törts odavamalt.
                              Sisaldab HEM2 ja HEM1 keyd. NL+Omaha versioonid.

                              e:booked
                              Last edited by qbj0hn; 09.05.14, 00:12.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #105
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Keegi HEM kontot ära tahab osta siis andke teada, saab törts odavamalt.
                                Sisaldab HEM2 ja HEM1 keyd. NL+Omaha versioonid.

                                e:booked
                                teed pokkeriga lõpparve või arvutad peast statse nüüd?

                                Comment

                                Working...