*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #31
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Sattusin raadio kõrvale, mis elmari peal, ja mingi eriti hea eesti laul tuli. Nagu oma Johnny Cash. Hääl oli tuttav, aga ära ei tundnud ja googledamise skill ei lase elmari lehe pealt leida ka.

    Lyricsis olid fraasid "valges kannus tee tõmbab" ja "kormoranidega vee all ja peal" vms. Üsna kurva tooniga laul vist.
    Keegi teab juhuslikult, siis tänud ette.

    Comment

    • Looper
      Grinder
      • May 2013
      • 576

      #32
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Kust tuli sõna "Kass" esimest korda?

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #33
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas Looper Vaata postitust
        Kust tuli sõna "Kass" esimest korda?
        "antsu-kass"

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #34
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Tiltis peaga viskasin oma samsung galaxy ace täiega piki seina...mitte ühtki mõra wtf O_O

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #35
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Tiltis peaga viskasin oma samsung galaxy ace täiega piki seina...mitte ühtki mõra wtf O_O
            Rohkem kanafileed ja kohupiima pead sööma siis. :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #36
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
              Rohkem kanafileed ja kohupiima pead sööma siis. :D
              Kled ma ei tahaks üldse tuusata aga ma olen 1.5 kuud kickboxis käinud :D

              Ei aga tegelt wtf...eelmise telefoni kunagi viskasin oli keskelt pooleks O_O

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #37
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Tiltis peaga viskasin oma samsung galaxy ace täiega piki seina...mitte ühtki mõra wtf O_O
                Ma viskaks ühe korra veel ja kontrolliks mis jama on.

                Comment

                • Jazzyl
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 142

                  #38
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ma viskaks ühe korra veel ja kontrolliks mis jama on.
                  Kui siis ka katki ei lähe, vii remonti. Ütle et mingi jama on.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #39
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Algselt postitas Looper Vaata postitust
                    Kust tuli sõna "Kass" esimest korda?
                    vt siit, lühidalt - tõenäoliselt vene keele koškast.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #40
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      vt siit, lühidalt - tõenäoliselt vene keele koškast.
                      wrong. Aastasadu tagasi peale seda kui keegi leitus esimese õlle ja hommikul metsik pohmakas oli ütles keegi kuskil väljendi: '' Tra siuke kass on peal ''
                      Sealt ta tuli.

                      True Story

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #41
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Ma viskaks ühe korra veel ja kontrolliks mis jama on.
                        naljakas tegelikult...sõbral ntx kukkus voodist telf maha ja ekraan puru :D

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #42
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Algselt postitas Looper Vaata postitust
                          Kust tuli sõna "Kass" esimest korda?
                          usun et perekond leiboldid teavad vastust.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #43
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            usun et perekond leiboldid teavad vastust.
                            Fun stoori seoses sellega.

                            Mingi 2009 vms käisin tüdruksõbraga Egiptuses puhkamas, tagasi lendasin siis Eesti lennujaamas nägin kassikest üksi ootamas ja ütlesin "Tere kassike!" ja ajasin paar sõna juttu. Tüdruk oli samal ajal mu kõrval ja see nägu mis tekkis kui ma mingit keskeas naist kutsusin "kassikeseks" oli priceless :D

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #44
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              http://tarbija24.postimees.ee/274847...atele-uue-maja

                              Koomikud plaanivad nüüd poisile pärapõrgusse uue maja ehitada.
                              ei saa sinu absurdsest sõnavõtust aru!

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #45
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                ei saa sinu absurdsest sõnavõtust aru!
                                Eestlaslik kadedus.

                                Comment

                                Working...