*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $Lauri$
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 479

    #61
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    see ei ole normaalne. ok, ehhki siis ongi ebanormaalne. ma olen lapsest saati aimanud, et ma olen kergelt psihh. ja kõik mu lähedased inimesed on ka seda aimanud, aga nad pole öelnud. ma vähemalt arvan, et nad kõik aimavad, kuigi keegi pole öelnud otse. viimase 2 päevaga sain ikka otsese kinnituse, et ma olengi psühhopaat. täitsa tõsiselt, uskuge mind, te ei tahagi teada.

    üles pooma veel ei hakka, aga elupiinlik on küll.

    Räägi lõpuni ikka.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #62
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
      Räägi lõpuni ikka.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      ma suutsin täna ühe naise juures olles, poole miilustamise pealt püksid jalga tõmmata ja öelda, et eesti mees esimesel korral kätte ei anna.


      ma palun väga, et keegi tuleks ja lõpetaks mu piinad. palun laske mind maha.

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #63
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        see ei ole normaalne. ok, ehhki siis ongi ebanormaalne. ma olen lapsest saati aimanud, et ma olen väike tüdruk. ja kõik mu lähedased inimesed on ka seda aimanud, aga nad pole öelnud. ma vähemalt arvan, et nad kõik aimavad, kuigi keegi pole öelnud otse. viimase 2 päevaga sain ikka otsese kinnituse, et ma olengi väike tüdruk. täitsa tõsiselt, uskuge mind, te ei tahagi teada.

        üles pooma veel ei hakka, aga elupiinlik on küll.
        fyp

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #64
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          ah, pohh, homme helistan talle ja ütlen, et mul on tripper

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #65
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            ah, pohh, homme helistan talle ja ütlen, et mul on tripper
            mõtlesin ise ka et kuna ei suudaks naisele silma vaadata siis kuidas see suhe lõpetada ning sinu plaan kõlab selleks suurepäraselt

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #66
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              ma suutsin täna ühe naise juures olles, poole miilustamise pealt püksid jalga tõmmata ja öelda, et eesti mees esimesel korral kätte ei anna.
              .
              Võtnud siis peale, kui pilt ette hakkas tulema ja naisele enam otsa ei kannatanud vaadata..

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #67
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                ma suutsin täna ühe naise juures olles, poole miilustamise pealt püksid jalga tõmmata ja öelda, et eesti mees esimesel korral kätte ei anna.


                ma palun väga, et keegi tuleks ja lõpetaks mu piinad. palun laske mind maha.
                Mõttetu mees.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #68
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                  ei saa sinu absurdsest sõnavõtust aru!
                  Mõtle loogiliselt, mida see poiss 10+ aasta pärast seal pärapõrgus oma 80k kanti maksnud majaga peale hakkab? Töö saamise tõenäosus sealkandis on tema jaoks 0,x% ning ruute inimese kohta tuleb toimetulekutoetuse saamiseks liiga palju. Korter Tartus oleks ainus loogiline variant.

                  Comment

                  • Looper
                    Grinder
                    • May 2013
                    • 576

                    #69
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    Kell 20:00 teeme sõpsidega veel ühe turna, kes tahab võib liituda.

                    Club ID: 892346
                    Invitation Code: Pokerclub

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #70
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas Looper Vaata postitust
                      Kell 20:00 teeme sõpsidega veel ühe turna, kes tahab võib liituda.

                      Club ID: 892346
                      Invitation Code: Pokerclub
                      in ^^

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #71
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Starsi nl5 FR lobbyt vaadates: 75 lauda alla 20% plrs/flp ja kuskil 36 üle 20% plsr/flp. zoom fr nl5 näitab 11% sama statti. See näitab kuhu mängud suundumas on ja üha kiirenevas tempos IMO. Ühe rohkem laudu on (zoo)mistumas (loomastumas).

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #72
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Siis ongi hea variatsiooni vaba raha blinde varastades

                          Comment

                          • Looper
                            Grinder
                            • May 2013
                            • 576

                            #73
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            Algselt postitas Looper Vaata postitust
                            Kell 20:00 teeme sõpsidega veel ühe turna, kes tahab võib liituda.

                            Club ID: 892346
                            Invitation Code: Pokerclub
                            Njah täna tehti ära :D Kaka viimane, ma eelviimane :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #74
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              Algselt postitas Looper Vaata postitust
                              Njah täna tehti ära :D Kaka viimane, ma eelviimane :D
                              Kiiret busto või duubel on kõige aja sõbralikum :D

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #75
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                Lõuna-Korea meediaallikate andmetel muutuvad totalitaarses naaberriigis Põhja-Koreas hukkamismeetodid aina julmemaks.


                                Korralik Bond villain.

                                Comment

                                Working...