*** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #181
    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Meeldiv on see, et Courtois võib ikkagi Chelsea vastu mängida.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #182
      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

      suht tilt sellest jalkast siin offtopicus juba, milleks see teema on?

      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...alli-teema-***

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #183
        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
        suht tilt sellest jalkast siin offtopicus juba, milleks see teema on?

        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...alli-teema-***
        Ty!

        Ma ei leidnud ülesse kui vaja oli ja telefoniga surfasin.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #184
          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

          Spämmin siia ka. Tegin väikese ja lihtsa Androidi appi, kus saab Nashi tabelit ja equity arvamist harjutada: https://play.google.com/store/apps/d...onia.pokerquiz
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #185
            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Spämmin siia ka. Tegin väikese ja lihtsa Androidi appi, kus saab Nashi tabelit ja equity arvamist harjutada: https://play.google.com/store/apps/d...onia.pokerquiz
            Fail. Ühelgi võitval mängijal pole Androidi ja ükski kaotav mängija nagunii equityt ei arvuta :(

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #186
              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

              :D

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #187
                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Fail. Ühelgi võitval mängijal pole Androidi ja ükski kaotav mängija nagunii equityt ei arvuta :(
                Jep.
                Uuring: Android on vaeste telefon

                Comment

                • r1v0
                  Julm Donk
                  • Jun 2012
                  • 93

                  #188
                  Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                  kas starsi klient ei tule ainult minul lahti?

                  Edit: http://www.downforeveryoneorjustme.com/ näitab, et starsi .com lehekülg on kõigi jaoks maas
                  Last edited by r1v0; 11.04.14, 18:41.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #189
                    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                    pokerstars.com ja välismaa klient avaneb, kui abi sellest

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #190
                      Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                      Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                      Ma olin üldse üllatunud, et väikelinna kasiino blokitud on. Mu kodukasiino pmst.
                      Ja siis näiteks Genting Casinos leht on saadav.
                      Kui nad ei paku online hasartmänge, siis kaebekiri EMTA-le, ning eemaldavad blokeeringu.

                      Tolles nimekirjas on ajuvabasid veebilehti. Kunagi oli isegi bluefirepoker.com blokeeritud, mis ei paku mitte mingil kujul ühtegi hasartmängu ega ole otsene affilategi, vaid puhas coaching.

                      Seal nimekirju tehakse nii, kuidas jumal juhatab. Miski vend arvab, et sellele bän peale, siis läheb. Samas on veebisaite, mis on suured ja tuntud, aga ei oma hasartmänguluba ning on täiesti saadaval igast arvutist. Üks oli näiteks 888poker.ee (kui nad ei ole seda viga parandanud).

                      E: Üldiselt on ajuvaba too blokeerimine. EMTA ei suuda elu sees blokeerida kõike pakkujaid ning sellel ei ole mõtetki. Pere papa Ants tõesti Partys, 888-s ja mujal mängida ei saa, aga küsimus ongi see, kas ta üldse tahab - eeldatavasti mitte, muude pakkujate protsent on väga väikene kogu turust ning selle on endale haaranud eelkõige teadjamad kasinni vennad, pokkerimängijad ja ennustajad.

                      Teisisõnu võib nimekirja hooldamise, uuendamise ja täiendamise peale kuluda rohkem raha, kui see reaalselt riigile sisse toob ning ei kujuta ettegi, et seda nimekirja täiendatakse järgmised 50 aastat. Siis võib olla nimekirjas juba mitutuhat pakkujat, millest suur osa on surnud viited või kui peaks muutuma miski seadus, siis ma ei tahaks olla see inimene, kes hakkab kirju uuesti laiali saatma ,et eemaldatakse nüüd see ja see ja see nimekirjast ära.

                      Comment

                      • Looper
                        Grinder
                        • May 2013
                        • 576

                        #191
                        Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                        Teeme täna ka siis pisikese mängu.
                        Kell 20:00.

                        Pokerstars Home Games
                        Club ID: 892346
                        Invitation Code: Pokerclub

                        Comment

                        • Looper
                          Grinder
                          • May 2013
                          • 576

                          #192
                          Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                          Kakad, Emmad ja muud kärbsed mängu.

                          Täna on Taimaa kuulsus ka mängus.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #193
                            Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                            visa ravis ära eelmine kord, pean oma tulemust parandama ju

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #194
                              Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                              vut vut paroole vahetama

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #195
                                Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

                                NÜGANEN LAKU TÜRA.

                                Comment

                                Working...