Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***
Sattusin raadio kõrvale, mis elmari peal, ja mingi eriti hea eesti laul tuli. Nagu oma Johnny Cash. Hääl oli tuttav, aga ära ei tundnud ja googledamise skill ei lase elmari lehe pealt leida ka.
Lyricsis olid fraasid "valges kannus tee tõmbab" ja "kormoranidega vee all ja peal" vms. Üsna kurva tooniga laul vist.
Keegi teab juhuslikult, siis tänud ette.
Sattusin raadio kõrvale, mis elmari peal, ja mingi eriti hea eesti laul tuli. Nagu oma Johnny Cash. Hääl oli tuttav, aga ära ei tundnud ja googledamise skill ei lase elmari lehe pealt leida ka.
Lyricsis olid fraasid "valges kannus tee tõmbab" ja "kormoranidega vee all ja peal" vms. Üsna kurva tooniga laul vist.
Keegi teab juhuslikult, siis tänud ette.
Comment