Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #466
    Re: Ukraina okupeerimine

    Sellised "kohalikud" suveräänsusenõudjad koos http://www.postimees.ee/2753362/ukra...slikult-teatri

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #467
      Re: Ukraina okupeerimine

      Põmst siis iga seltskond, kes jaksab kuskile kõrgamel rõdule või treile jalutada võib kuulutada välja suverräänse vabariigi ja kutsuda sisse venemaa "rahuvalvajad"?

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #468
        Re: Ukraina okupeerimine

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Sellised "kohalikud" suveräänsusenõudjad koos http://www.postimees.ee/2753362/ukra...slikult-teatri

        Pilt on soliid eastern european style:D
        Last edited by EestiAA; 07.04.14, 15:19.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #469
          Re: Ukraina okupeerimine

          tuleb vist teema pealkirja muuta.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #470
            Re: Ukraina okupeerimine

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            Ei. Tuleb eraldi teema teha.

            Tegelikult oleks väga vahva kui kõik teemad oleksidki ainult ühes teemas (OT, päevikud, stratt, muu jne) ning viimase postituse autor saab vahetada pealkirja.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #471
              Re: Ukraina okupeerimine

              Ukraina idaosas hõivasid venemeelsed täna miilitsajaoskonna ja julgeolekuteenistuse peakorteri ning said nendest sadu relvi enda valdusse.


              Ei taha see teema otsa saada.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #472
                Re: Ukraina okupeerimine

                Aga vot ei saa sellest ajutisest valitsusest ka aru.Oli ju enam kui kindel, et idaregioonides sellised asjad juhtuma hakkavad.
                Kas üldse julgeoleku tagamiseks mingeid täiendavaid jõude strateegiliselt tähtsatele objektidele viidi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #473
                  Re: Ukraina okupeerimine

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  Minu arvates on see tõeliselt ajuvaba, kui praeguses olukorras suudavad separistid hõivata strateegiliselt tähtsaid asutusi. Krimmi puhul saan aru kuna tegu oli siiski mingil määral üllatusega ning keegi ei uskunud, et asi võib nii kaugele minna. Ida-Ukrainas toimuv ei ole enam üllatus, vaid minu silmis väga halb juhtimine.

                  Saaksin ka aru, kui antud hoone oleks hõivanud sajad, aga ainult 20 relvastatud isikut, siis on küll suur WTF.

                  +1 Ropkale

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #474
                    Re: Ukraina okupeerimine

                    Aa ja kui üritatakse asju väga rahumeelselt lahendada ning seetõttu ei suurendata kaitset, siis mul tekib küsimus, et kust maalt see piir siis jookseb? Kui kogu Ukraina võetud?

                    Hetkel on piir ületatud ning paraku tuleb hakata kasutama jõudu, et kord majja saada. Praeguse tendentsi alusel kaotatakse ikka lahing, aga ilma mitte mingisuguse konkreetse vastuhakuta.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #475
                      Re: Ukraina okupeerimine

                      Kui riik on aastaid oligarhide võimu all olnud, siis mis toimivat riiki seal üldse oodata? Mingi käsi peseb kätt süsteem igas riigiasutuses, ka nendes, mis peaks turvalisuse eest hoolitsema.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #476
                        Re: Ukraina okupeerimine

                        Neil see asi ka töötab nende vastu, et nii kui nad venemeelsetele vastu astuvad, avavad tule nt, on vene väed kohe üle piiri ka kaasmaalasi kaitsmas. Võib mõista, et ei taheta vastutust võtta sõja puhkemise ja +100k inimelu eest. Kuigi praegu on just see koht kus peaks ikkagi astuma vastu

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #477
                          Re: Ukraina okupeerimine

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Neil see asi ka töötab nende vastu, et nii kui nad venemeelsetele vastu astuvad, avavad tule nt, on vene väed kohe üle piiri ka kaasmaalasi kaitsmas. Võib mõista, et ei taheta vastutust võtta sõja puhkemise ja +100k inimelu eest. Kuigi praegu on just see koht kus peaks ikkagi astuma vastu
                          Ma saan sellest täiesti aru, aga hetkel ongi piir ületatud, sest nii jätkudes kaotatakse veel rohkem.

                          Teiseks ei pea alati avama tuld. On ka natuke leebemaid võimalusi rahvamasside ohjeldamiseks ja laiali ajamiseks.

                          Hetkel ma ei näe muud võimalust, kui kasutada rohkem jõudu, sest toimub doominoefekt, mis võib veel hullemaks minna ning siis kahjuks ei jätku piisa enam kummikuulidest ja pisargaasidest. Aga ise teavad, mis teevad.

                          Muideks olen viimasel ajal rääkinud oma kümnekonna kaugema inimesega antud teemast (USA, Rootsi, UK ja veel paar rahvust) ning enamus on neist meelel, et miks peaks minema Euroopa/USA appi, kui nad ise end ei kaitse. Short-term arvamus, aga kui nii arvab üldsus, siis paraku poliitilselt ongi ehk korrektsem passida muudel riikidel niisama, et järgnevateks valimisteks mitte kaotada hääl "mõttetu" sõja alustamisega.

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #478
                            Re: Ukraina okupeerimine

                            Venelased on piiramisrõngasse aetud, loobitakse neid jahu ja munadega:

                            Ukraina idaosas asuvas Zaporižžja linnas puhkesid kähmlused venemeelsete ja Kiievi toetajate vahel. Aktivistid teevad sündmuspaigalt otseülekannet.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #479
                              Re: Ukraina okupeerimine

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #480
                                Re: Ukraina okupeerimine

                                Comment

                                Working...