Re: Ukraina rahutused
Su järeldus antud protsessi osas on ju vale. See, mida ma väita üritasin ning ka see, mis on reaalsus, on hoopis vastupidine.
Mida ma väitsin, ongi see, et tark inimene ei lähe massiga kaasa, sest tal on "programmeeritud" (sinu väidete kohaselt justkui halb omadus) sisse analüüsivõime. Massiga läheb kaasa just telegrami (a la) lugeja, kes ei oska iseseisvalt asja analüüsida, kelle mõttemaailm on programmeeritud suunas, kus on mingi "higher force" ja tema on koos teiste sama mõttemaailma omavate inimestega ainukesed, kes seda näevad. Ja need inimesed on lihtsasti mõjutatavad. Mitte need, kes seda juttu mölaks peavad.
Algselt postitas Naxer
Vaata postitust
Mida ma väitsin, ongi see, et tark inimene ei lähe massiga kaasa, sest tal on "programmeeritud" (sinu väidete kohaselt justkui halb omadus) sisse analüüsivõime. Massiga läheb kaasa just telegrami (a la) lugeja, kes ei oska iseseisvalt asja analüüsida, kelle mõttemaailm on programmeeritud suunas, kus on mingi "higher force" ja tema on koos teiste sama mõttemaailma omavate inimestega ainukesed, kes seda näevad. Ja need inimesed on lihtsasti mõjutatavad. Mitte need, kes seda juttu mölaks peavad.


Comment