Re: Ukraina rahutused
Ma loen väga hea meelega telegrammi, väga huvitavad artiklid on seal. Loen vist umbes 20%, ülejäänud 80% on täispask, mida ma ei avagi peale pealkirja lugemist.
Ma loen väga hea meelega telegrammi, väga huvitavad artiklid on seal. Loen vist umbes 20%, ülejäänud 80% on täispask, mida ma ei avagi peale pealkirja lugemist.

Comment