Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #316
    Re: Ukraina rahutused

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    sellist "soomelikku pehmet" sõbrasuhet venega on eesti proovinud. teise maailmasõja eelselt ja alguspäevil. tulemust teame kõik. mõelda võib ja võib täitsa nunnu mõte tunduda, aga kahjuks on vene vastu ajalooliselt töötanud ainult üks asi - jõud. seesama "pehme ja sõbralik soome" on vene poolelt austatud ja puutumatu ainult tänu ühele asjale - talvesõjale.
    Soome pehmet käitumist ma ei pidanud silmas, vaid Ukraina geograafilist ja ajaloolist olukorda, millega ma enne nii väga kursis ei olnudki ning miks algas konflikt ja kui hea/või halb oleks pöörata Ukrainal selg Venemaale.

    Seda eeldusel, et need faktid seal kõik ka õiged on, mida ma ei ole kontrollinud.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #317
      Re: Ukraina rahutused

      Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
      Lugege seda ukrainlase teistmoodi arvamust ka (ignoreerides artikli avaldanud saiti)

      http://www.telegram.ee/arvamus/teist...inas-toimuvast
      tõesti ei mõista, kuidas keegi seda artiklit tõsiselt saab võtta?

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #318
        Re: Ukraina rahutused

        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        tõesti ei mõista, kuidas keegi seda artiklit tõsiselt saab võtta?
        Vähemalt 20 inimest mu sõbralistis Facebookis, kes seda paska ka teistele edasi saadavad.

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #319
          Re: Ukraina rahutused

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          Vähemalt 20 inimest mu sõbralistis Facebookis, kes seda paska ka teistele edasi saadavad.
          Miks see pask on ?

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #320
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
            Miks see pask on ?

            see on selline pask, mis paneb mõne inimese mõtlema

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #321
              Re: Ukraina rahutused

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              see on selline pask, mis paneb mõne inimese mõtlema
              hästi öeldud

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #322
                Re: Ukraina rahutused

                "telegram"i linke nähes tahab tõesti põhja alt lüüa. jõhker sait.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #323
                  Re: Ukraina rahutused

                  nelli teataja webi versioon ju

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #324
                    Re: Ukraina rahutused

                    Mida kuradit see Nelli Teataja üldse endast kujutab? Super random ajaleht, kirjutab kohati mingitest enam-vähem asjalikest uudistest, siis pool lehte mingeid labaseid nalju täis ja lambist mingi "Nädala neiu" vms ka poolpaljalt pmst päevalehes :D

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #325
                      Re: Ukraina rahutused

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Mida kuradit see Nelli Teataja üldse endast kujutab? Super random ajaleht, kirjutab kohati mingitest enam-vähem asjalikest uudistest, siis pool lehte mingeid labaseid nalju täis ja lambist mingi "Nädala neiu" vms ka poolpaljalt pmst päevalehes :D
                      nelli teataja on selline ajaleht kus "ajakirjanikud" istuvad toimetuses ja joovad. peatoimetaja paneb iga hommik kasti õlut ja pudeli viina lauale ja ütleb tegelastele, et hakake tootma. viiakse ennast konditsiooni ja kell 12 on esimene koosolek. võetakse hommikune soust kokku ja pannakse suvalises järjekorras paberile. siis avatakse pudel viina. täiendatakse paberit. reedeks on paber oma täiuse saavutanud ja peatoimetaja viib selle trükikotta.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #326
                        Re: Ukraina rahutused

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #327
                          Re: Ukraina rahutused

                          Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                          Lugege seda ukrainlase teistmoodi arvamust ka (ignoreerides artikli avaldanud saiti)

                          http://www.telegram.ee/arvamus/teist...inas-toimuvast
                          Faktiliselt vigane ja tugevalt kallutatud....50-60% loost on üldse välja jäetud.
                          Muidugi peab ju võtma point of view et Usa ja Eu on kõiges süüdi...Muidu ei oleks õige telegrammi tekst...vastiks lugeda Eestlase poolt kirjutatud Pro Russia sitta.

                          Mingi idiootne fight-establishment hipster/foolium mindset.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #328
                            Re: Ukraina rahutused



                            RT America's Liz Wahl resigns live on air

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #329
                              Re: Ukraina rahutused

                              veic ot, aga ma ei suuda avada isegi linki, kui see on telegrammist.
                              mõned fb tuttavad ja (eks)sõbrad, kes seda igapäevaselt jagavad ja vaimustunult usuvad, on mul mental noted saanud. mõni neist on olnud pikka aega amway aktivist vms bs. aga eks igal ühel on soodumus millekski.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #330
                                Re: Ukraina rahutused

                                Telegrami jagajad on saanud facebookis hide peale, päris mõnus. antud artikkel on tõesti erand, et ta ei ole 100% bullshit. samas igaühele kes on kursis natukenegi maailma asjades, ei ole seal mitte midagi uut. ülioptimistlik oleks arvata, et usa ja el on ainult head ja positiivsed ja ei soovi enda mõjusfääri suurendada. obviously ju. maailm ei ole mustvalge, ei ole nii, et venemaa = halb, usa = hea. kumbki ei ole hea, lihtsalt venemaa on palju-palju sitem.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...