Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #271
    Re: Ukraina rahutused

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    krimmis on palju muud, sh leping, et venemaal võib olla 25k sõdurit, laevu jm tehnikat.
    1939. aastal sõlmiti ka üks leping 25k sõduri kohaloleku kohta ja NSVL ei tohtinud selle lepingu järgi kuidagi riivata Eesti suveräänseid õigusi, eriti majandussüsteemi ja riiklikku korda.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #272
      Re: Ukraina rahutused

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      1939. aastal sõlmiti ka üks leping 25k sõduri kohaloleku kohta ja NSVL ei tohtinud selle lepingu järgi kuidagi riivata Eesti suveräänseid õigusi, eriti majandussüsteemi ja riiklikku korda.
      seda ma räägingi. rahvusvahelised lepingud peaksid kehtima, aga ei kehti, sest venemaa rikub neid ühepoolselt. aga ei saa öelda, et ukraina = eesti, sest ukrainal on teistsugused lepingud venemaaga, kui eestil venemaaga. mis muidugi ei vabanda välja venemaa agressiooni.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #273
        Re: Ukraina rahutused

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        loll küsimus, muidugi ei. lihtsalt seda asja ei saa võrrelda eesti okupeerimisega. need ikkagi erinevad asjad ja krimmis on palju muud, sh leping, et venemaal võib olla 25k sõdurit, laevu jm tehnikat. ehk siis see ei ole nii must-valge.
        Saab küll võrrelda. Venemaal on see baaside leping üleüldse vaid seepärast, et
        1) Nad lubasid Ukraina suveräänsust austada ja said selle eest lepingu 2017 aastani.
        2) Ukrainas tuli võimule Janukovits, kes osutus täiesti korrumpeerunud vargaks ja Venemaa puppetiks. Tema pikendas baaside lepingut ja andis sellele uued tingimused. Vastutasuks pidi Gazprom müüma odavamalt gaasi. Selle gaasihinnast saadud võidu varastas Janukovits seni suuresti ära koos oma poja ja teiste lähikonda kuuluvate "ärimeestega". Ja nüüd ütleb Gazprom, et enam nad odavamat gaasi müüa ei taha, kuigi on lepingu järgi kohustatud seda edasi müüma.

        Ja kohe kindlasti ei tähenda baaside leping, et kogu piirkonnas võetaks üle kõik strateegilised objektid ja kohalikelt sõduritelt relvad. Mulle ei mahu pähe, kuidas keegi võib üldse väita, et Venemaa tegevuses on mingigi märk legitiimsusest. See on ju kõige tavalisem propaganda, mida vene meediast tuleb 24/7 ja mil pole reaalsusega pistmist.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #274
          Re: Ukraina rahutused

          valesti väljendasin, nad on võrreldavad, kuid mitte võrdsed. seda mõtlesin. sinu jutu teise poolega obv nõus, kirjutasin sama
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #275
            Re: Ukraina rahutused

            Janukovist olevat südame rabanduse saanud ja vedru välja visanud.
            Last edited by kallekusta; 04.03.14, 09:04.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #276
              Re: Ukraina rahutused

              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
              Janukovist olevat südame rabanduse saanud ja vedru välja visanud.
              Links või level?

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #277
                Re: Ukraina rahutused

                selline teade on http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=68150683

                aga ukrainas on praegu tuhandeid erinevaid kõlakaid liikvel, nii, et hetkel ma seda väga tõsiselt ei võta.
                Last edited by rahvavaenlane; 04.03.14, 09:36.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #278
                  Re: Ukraina rahutused

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  selline teade on http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=68150683

                  aga ukrainas on praegu tuhandeid erinevaid kõlakaid liikvel, nii, et hetkel ma seda väga tõsiselt ei võta.
                  Kui see tõsi, siis most likely tellitud mõrv kellegipoolt.

                  Comment

                  • mait47
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 192

                    #279
                    Re: Ukraina rahutused

                    Endise kaitseväe juhataja erukindral Ants Laaneotsa hinnangul tahab Venemaa president Vladimir Putin survestada Ukraina valitsust tagasi astuma, kuid ei soovi sõda ega verevalamist.


                    Oleks tore kui see tõsi oleks iseenesest...
                    Samas on kuidagi raske Laaneotast lugu pidada.

                    Comment

                    • Herbert Sammal
                      Jube Noob
                      • Jul 2013
                      • 165

                      #280
                      Re: Ukraina rahutused

                      6th U.S. Navy may be close to the shores of Crimea March 7
                      The Internet spreads the message that a group of ships of the 6th Fleet in the United States entered the Turkish Straits.
                      We are talking about the newest nuclear aircraft carrier "George Bush" and support group of 16 surface ships and three submarines. Unofficially reported that the flotilla enters from the Aegean to the Dardanelles.

                      It is expected that the group will begin March 7 pass the Bosphorus and exit to the operating room of the Black Sea. Ahead of the fleet should be one of the destroyers.

                      Earlier, it was reported that in the Black Sea water entered missile frigate "Taylor" and control ship "Mount Whitney" 6th Fleet. According to the Montreux Convention, they were obliged to leave the Black Sea water before the end of February.

                      Новости политики в мире. Анализ политических событий сегодня, репортажи и заявления политиков, комментарии политических экспертов. Международная политика.

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #281
                        Re: Ukraina rahutused


                        Russian President Vladimir Putin is making a statement.

                        Comment

                        • Gettofish
                          FPP Pro
                          • Nov 2009
                          • 259

                          #282
                          Re: Ukraina rahutused

                          Putin claims that soldiers in Crimea not Russian Soldiers.

                          No davai. Kui ei ole vene sõdurid siis on terroristid ja Ukraina koos liitlastega võib need maha nottida ju.

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #283
                            Re: Ukraina rahutused

                            Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                            Putin claims that soldiers in Crimea not Russian Soldiers.

                            No davai. Kui ei ole vene sõdurid siis on terroristid ja Ukraina koos liitlastega võib need maha nottida ju.
                            +1
                            Venemaa aidaku ka neid relvis vendi sis nottida juba, kui nende omad ei ole.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #284
                              Re: Ukraina rahutused

                              «Nägin Janukovõtšit paar päeva tagasi ja ta elab kauem kui inimesed, kes selliseid kuulujutte levitavad,»
                              - Putin jänku surmast

                              bawss
                              Last edited by karupoeg; 04.03.14, 11:58.

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #285
                                Re: Ukraina rahutused

                                Muide sõber mul aega teenimas Tapal ja nad on laagris hoopis suht Narva küljeall. Teravmoona, soomukite ja Scoutidega. Väiksed ettevaatus sammud on kaitseväes tehtud.

                                Comment

                                Working...