Re: Ukraina rahutused
see on mu arust kõige sickim. kui venemaa peaks ründama eestit, siis kõige hullem asi ongi, kui nato peaks ründama venemaad. sõda eesti pinnal, omfg.
Algselt postitas Mr_Kenny
Vaata postitust
Comment