Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #241
    Re: Ukraina rahutused

    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Aga kui NATO sõjaliselt sekkub siis meie oleme ju fucked..
    see on mu arust kõige sickim. kui venemaa peaks ründama eestit, siis kõige hullem asi ongi, kui nato peaks ründama venemaad. sõda eesti pinnal, omfg.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #242
      Re: Ukraina rahutused

      krister parise artikkel tänases päevalehes väärib ka lugemist
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #243
        Re: Ukraina rahutused

        Kuidas ära haxxida saab, ilma, et maksmata lugeda ?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #244
          Re: Ukraina rahutused

          Zoomi leht sisse siis kissitades näeb lugeda läbi blurri.

          Comment

          • Looper
            Grinder
            • May 2013
            • 576

            #245
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Zoomi leht sisse siis kissitades näeb lugeda läbi blurri.
            Hea ,et ma ei proovinud!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #246
              Re: Ukraina rahutused

              Niiet venemaal oli luba 25 000 sõduri hoidmiseks Krimmi poolsaarel ehk Ukraina territooriumil ja niipalju neid seal ka pidevalt oli. Nüüd need tulid baasidest välja, mitte ei sõidetud üle piiri? Lisaks vannuvad siin mingid ukraina kindralid Putinile truudust? Neile peaksime appi minema? Ma ei arva kindlasti, et Putin mingi ingel on, aga mul on tunne, et minuga manipuleeritakse.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #247
                Re: Ukraina rahutused

                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                Kuidas ära haxxida saab, ilma, et maksmata lugeda ?
                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Zoomi leht sisse siis kissitades näeb lugeda läbi blurri.
                Q_Q taaskord hiilgab siin oma oskustega. Saab ka lihtsamalt omg.

                1) copy kogu krüpteeritud tekst.
                2) ava notepad.
                3) Paste sinna kogu tekst.
                Selline tekst peaks ilmuma:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                4) Pmst on väga lihtne. Tähed on lihtsalt asendatud teistega. ntx a = O, o = E vms.
                5) Lahenda puzzle ja head lugemist :)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #248
                  Re: Ukraina rahutused

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #249
                    Re: Ukraina rahutused

                    Vanaisa just confirmis, et venemaa alustas rünnakutega.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #250
                      Re: Ukraina rahutused

                      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                      Kuidas ära haxxida saab, ilma, et maksmata lugeda ?
                      Pokkeriprod ostavad kamba peale päevapileti.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #251
                        Re: Ukraina rahutused

                        Teen ettepaneku osta kuupileti kambapeale. Kes soovib kasutajat, siis PMige mulle ja arveldame. 4 euri ikka kambapeale kokku saame.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #252
                          Re: Ukraina rahutused

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          see on mu arust kõige sickim. kui venemaa peaks ründama eestit, siis kõige hullem asi ongi, kui nato peaks ründama venemaad. sõda eesti pinnal, omfg.
                          Jep.. see on väga reaalne.. kui EL või Nato teeb sõjalise sammu, siis imho järgmine samm oleks loogiliselt võttes Venemaa vaates Baltimaade sadamad/lennjuaamad lukku keerata... kui ühel hetkel raadio/telekas/sidevõrk tummaks jäävad, siis ma kindluse mõttes hoiaks kiiresti strateegiliselt olulistest kohtadest eemale ja läheks maasektorisse vana-vanematele külla vms.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #253
                            Re: Ukraina rahutused

                            tegevteenistuses sõber soovitas mul lugeda seda artiklit: http://arvamus.postimees.ee/2715508/...geolekukahvlis pidavat meie olukorda hetkel kõige paremini kirjeldama.

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #254
                              Re: Ukraina rahutused

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              Jep.. see on väga reaalne.. kui EL või Nato teeb sõjalise sammu, siis imho järgmine samm oleks loogiliselt võttes Venemaa vaates Baltimaade sadamad/lennjuaamad lukku keerata... kui ühel hetkel raadio/telekas/sidevõrk tummaks jäävad, siis ma kindluse mõttes hoiaks kiiresti strateegiliselt olulistest kohtadest eemale ja läheks maasektorisse vana-vanematele külla vms.
                              Kui sõda peakski hakkama või vene sõjavägi siiapoole sõitma hakkab siis kas niipalju aega on ,et autoga hispaania poole puhkama minna ? :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #255
                                Re: Ukraina rahutused

                                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                                Igast cliffe ja uuendusi, hea refreshida , vb olnud ka siin teemas juba:
                                http://www.ohtuleht.ee/566466/otse-a...na-rundamiseks
                                Ma just tahtsin öelda, et antud teemaga kursis hoidmiseks, on too foorumi teema parem, kui Eesti ajakirjandus. Info ja arvamused leiab tunduvalt hõlpsamini ja kiiremini üles ning kronoloogilises järjekorras.

                                Comment

                                Working...