Re: Ametlik Sochi olümpia teema
:D
point taken.
Aga oma kaitseks: ma arvan, et ükski inimene siit seda varem ei teadnud. Nende jutt on aga sarnane võistluselt võistlusele. Ja õnneks ma ei pea olema neist parem. Nemad peavad olema minust paremad.
Algselt postitas WeThePeople
Vaata postitust
point taken.
Aga oma kaitseks: ma arvan, et ükski inimene siit seda varem ei teadnud. Nende jutt on aga sarnane võistluselt võistlusele. Ja õnneks ma ei pea olema neist parem. Nemad peavad olema minust paremad.

Comment