Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #106
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    :D Polegi siis kõige hullem, et mänge ei näe eriti töö tõttu :D

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #107
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      siin härrad peaks vist ise ringhäälingu kommentaatoriks kandideerima ja oma oskusi näitama.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #108
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas Ints Vaata postitust
        siin härrad peaks vist ise ringhäälingu kommentaatoriks kandideerima ja oma oskusi näitama.
        Ei peaks,

        Ma ei oskagi sõnadesse panna, aga vaata viasat sport baltic või eurosport ülekandeid siis saad aru mis mõtlen.

        Meil on häid kommentaatoreid aga neid liiga vähe ja ala tundvad inimesed enamsti ei sobi lasevad kuusel sääritsal kalkunil ennast lihtsalt üle rääkida alatasa ja tulem ongi selline nagu karupoja juba kirjeldas :/

        Aga mis meie väiksed mutrid siin kiunume delfile meeldib!

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #109
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Tund aega järjest kuula heietusi nendest mälestustekuhilast ja aastast 2000 kui smigun kaotas bente skarile või kuidas axcel teichmann on esimene sprindidistantsi maailmameister.


          Mulle just Kuuse heietused meeldivad.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #110
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas overbet Vaata postitust


            Mulle just Kuuse heietused meeldivad.
            fyp


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #111
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              fyp


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              ei saa aru fixist


              anyways, reaalselt tahate kedagi muud suuska kommenteerima kui kuuset v

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #112
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Algselt postitas overbet Vaata postitust


                Mulle just Kuuse heietused meeldivad.
                kuuse on iseenesest mõnus. Selline nostalgialaks ka juures, aga tiisler on selles kontekstis tema täielik koopia. Toogu kasvõi kurat meelis aasmäe kommenteerima, toda oleks vähemalt huvitav kuulata, kuidas alpimajas kadri lehtla lihaseid masseerib ja milline siis treeningmetoodika on 60. kohale platseeruvatel sportlastel. Pärast kuulad eurospordist juurde kuidas päriselt tehakse.
                Last edited by karupoeg; 10.02.14, 19:42.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #113
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Algselt postitas Ints Vaata postitust
                  siin härrad peaks vist ise ringhäälingu kommentaatoriks kandideerima ja oma oskusi näitama.
                  see on umbes sama rumal väide kui "kui ise üle ei tee, siis ei tohi igavesti noort rehemaad kritiseerida"

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #114
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    see on umbes sama rumal väide kui "kui ise üle ei tee, siis ei tohi igavesti noort rehemaad kritiseerida"
                    sama rumal on väita et etv ei suuda talialasid kommenteerida

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #115
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      sama rumal on väita et etv ei suuda talialasid kommenteerida
                      käsi südamel - sa oled esimene inimene, kes neid kaitseb.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #116
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Olümpia on veel noor, seega pange poll üles:

                        Kas oled üldse olümpiat vaadanud?
                        Kas oled kogemata olümpiat vaadanud?
                        Kas oled meelega olümpiat vaadanud?
                        jne.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #117
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Ei ole olümpiat see aasta vaadanud :(

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #118
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Millal see hoki hakkaski? Kolmapäev?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #119
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema



                              Kolmapäevaks on juba suveolümpia käes ja hokil pole seal kohta.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #120
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                käsi südamel - sa oled esimene inimene, kes neid kaitseb.
                                jah, kindlasti olen.

                                Comment

                                Working...