Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Seda ma ütlesingi, aga vahet ei ole. Tahaks sinuga tegelt räigelt vaielda, sest sa vähesed, kes selles teemast teavad ja mul sinult räigelt õppida, aga teeme hommikul. Ei ole eriti adekvaatne.
Algselt postitas q_q
Vaata postitust

Comment