Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Täiest uskumatu, et president ja valitus pole tagasi astunud. Alguses oli ju meeleavaldus üsna rahumeelne ja milliseks see nüüd kulmineerunud on. Kas tõesti tahab minna samas stiilis kodusõtta nagu Assad Süürias, millega see jama kõik lõppeb ? Loodetavasti varsti, kaadrid on päris võikad, kahju on just ukrainlastest.
Täiest uskumatu, et president ja valitus pole tagasi astunud. Alguses oli ju meeleavaldus üsna rahumeelne ja milliseks see nüüd kulmineerunud on. Kas tõesti tahab minna samas stiilis kodusõtta nagu Assad Süürias, millega see jama kõik lõppeb ? Loodetavasti varsti, kaadrid on päris võikad, kahju on just ukrainlastest.
Comment