veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #211
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    .

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #212
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Kui keegi tahab 2,5h tühja panna, siis täiesti solid ja huvitav debatt evolution vs creationism Bill Nyega.
      Hea näide sellest, kuidas väidelda inimesega, kes ei ole tõendite või nende puudmise korral ka nõus vaatenurka muutma.
      Hakkab kuskil 12 mingi juures peale ja nii enne 2h tõmbas eriti käima.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #213
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        see minu arvamus, aga kui üldiselt võtta, siis tõeliselt head, teravat teatrit teevad eestis hetkel peamiselt kaks teatrit. no99 ja von krahl. enamikel juhtudel (viimased 5a mida näinud) teiste tükid olnud kas kuidagi ajastuvõõrad või lihtsalt igavad. võta mistahes nende kahe tükk ja üldjuhul on hea.
        +1
        tho teised on imo ok/fun, mitte igavad. vat teatrit soovitan ka muidu
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #214
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          +1
          tho teised on imo ok/fun, mitte igavad. vat teatrit soovitan ka muidu
          Kõigi Eestis tegutsevate teatrite repertuaariga tuttav? Endla, Ugala, Vanemuine, Linnateater, Vana Baskini teater, Draamateater jne?

          //Rohkem pastilaale peaks see minema tglt

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #215
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            Kõigi Eestis tegutsevate teatrite repertuaariga tuttav? Endla, Ugala, Vanemuine, Linnateater, Vana Baskini teater, Draamateater jne?

            //Rohkem pastilaale peaks see minema tglt
            ei ole käinud Ugalas. VanaBaskinis obv ka mitte - teistes küll.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #216
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              ei ole käinud Ugalas. VanaBaskinis obv ka mitte - teistes küll.
              ms mees sa oled kui pole isegi ugalas käind? isegi mina olen..

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #217
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Ausõna, see polnud mina :) Aga ma mõistan seda meest
                (Mõeldes tagasi pultidele, televiisorile, telefonidele (arvuti)hiirele, pükstele, murdunud kämblaluule jne. jne.)
                oijahh.. ma ei suuda naermist lõpetada.. liiga hull:)

                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post428022
                Last edited by Rage; 07.02.14, 13:34.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #218
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  draamas väikses saalis ka tavaliselt vaadatavad asjad, suures saalis on jah rohkem sellised jalaga perse komöödiad

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #219
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    2 invite TorrentDaysse. PM-ida e-mail.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #220
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                      Holokausti uus laine- http://ekspress.delfi.ee/news/paevau....d?id=67752991
                      Imo tuleks Leedule majandussanktsioone kehtestada ning demokraatiat viia.
                      Pigem tuleks vanale natsikütile üldse EL-i sissesõidukeeld kehtestada. Muidu rikub ta oma kinnisideedega siinkandis liikudes tervise täielikult ära.

                      Comment

                      • raudtee(EST)
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 288

                        #221
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        esimene aeg 10. märts. siis 30 päeva tegemiseks ja muidugi tuleb uus aeg panna et kätte saada. pmst 2-3 kuud enne kui kaart pihus.
                        Mine kohale, väldi tööpäeva lõuna aega ja tööpäevalõppu. Pildi tegemisega kulus aega 20 min. 3-4 päeva pärast e-maili teade, et võite id-kaardile järgi tulla. See 30p ooteaeg rohkem nii igaks juhuks pandud.
                        Kui pass ka, siis sellega läheb veidi enam aega.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #222
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          ei ole käinud Ugalas. VanaBaskinis obv ka mitte - teistes küll.
                          Rakvere Teatris ka?

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #223
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                            Mine kohale, väldi tööpäeva lõuna aega ja tööpäevalõppu. Pildi tegemisega kulus aega 20 min. 3-4 päeva pärast e-maili teade, et võite id-kaardile järgi tulla. See 30p ooteaeg rohkem nii igaks juhuks pandud.
                            Kui pass ka, siis sellega läheb veidi enam aega.
                            jeap, juba tehtud, 10 mintsi läks pilt+avaldus. 2 nädalaga pidi kätte saama. saal oli inimesi paksult täis, järjekorranumbriga oleks vist tunde oodanud. info mis üleval ja kohapeal toimuv on kaks eri asja..

                            Comment

                            • Herbert Sammal
                              Jube Noob
                              • Jul 2013
                              • 165

                              #224
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Pigem tuleks vanale natsikütile üldse EL-i sissesõidukeeld kehtestada. Muidu rikub ta oma kinnisideedega siinkandis liikudes tervise täielikult ära.
                              Ei tea.. kui juba meie läbi aegade edukaim, vähim per*ekeeranud ning üle üldse +EV Eestile minister nimetas leedukaid jobudeks. Ju tahavad Rzeczpospolitad taastada!

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #225
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Efraim pole vist (õnneks) veel seda videot näinud.

                                Comment

                                Working...