veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • doublemint65
    Grinder
    • Oct 2008
    • 695

    #226
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #227
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
      See ülipõkk film :D aga seda ei biidi muidugi:

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #228
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        https://www.youtube.com/watch?v=mvxVmHHLlvE David Cameron on Breaking Bad

        Tohoh Briti PM David Cameron isegi Breaking Bad fänn =D.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #229
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi



          Fox-is räägiti Eestist =D.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #230
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
            jepjep. andu on raudselt superuser
            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            mhm see ei ole kuskilt otsast loogiline, et keegi alustab 100$-iga 5$ hu-sid lastes ja on 4 aasta pärast maailma tipus omalalal ja 700k eur profit. confirmed superuser anduandu. Murul tundub ka olevat mingi privileeg teiste ees aga teda pole veel läbihammustanud. 50/50 kas on v pole superuser.

            Pokerstarsis auto superuser staatus kui nimes on ChuckNorris kuna andu on Q, siis tähestikus veel teisi tähti.

            Vandalar võiks proovida ChuckNorrisW ja VisaHing peaks ChuckBillNorrisAivy'ks ennast re-namema.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #231
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              BWG ur doin it wrong. Kirjutasin chati salajase koodi ja insta olen The Big 11$ Top 60 seas.

              Tavai stars oneee timeee nüüd kuigi seda vara röökida veel :(
              Last edited by VisaHing; 08.02.14, 02:00.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #232
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Mulle pole selle kuu cheate veel saadetud. Ma proovisin viimati "3030303030303330303000030303003030033030303030300 30330330303030300303003030300303030030303003030030 30030303333030030300303030033300303000003030300303 "

                Aga see ei tundu enam funkavat, Jaanuaris veel töötas.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #233
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  By the way sa parem too ära

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #234
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Visa, et kindlalt ft'sse siis ära unusta siia vaadata sul kohe kümme suurt niikuinii kui kaua nitid veel :P



                    e: Mitu ruutut käes oli? Ühtegi? :)
                    Last edited by BlackWerewolfGenie; 08.02.14, 02:52.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #235
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Visa, et kindlalt ft'sse siis ära unusta siia vaadata sul kohe kümme suurt niikuinii kui kaua nitid veel :P



                      e: Mitu ruutut käes oli? Ühtegi? :)
                      :D Ma nii pikalt handdead olnud, et paha hakkab. Üks failed üritus oli 38o-ga hakata CO tõstet kaniitama. Tegin umbes 100 viga selles käes juba. Esiteks fold preflop, kuna selle venna call 3bet 100% 3/3. 3beti väiksem summa, ma panin julgelt 3.2xbb :D, flop cbet oli ka viisakas. Obv pidin alla vanduma.

                      Aga no eks näis 1M peal ja 25 left. Average 1,3M ~25bb umb siis mul.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #236
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        :D Ma nii pikalt handdead olnud, et paha hakkab. Üks failed üritus oli 38o-ga hakata CO tõstet kaniitama. Tegin umbes 100 viga selles käes juba. Esiteks fold preflop, kuna selle venna call 3bet 100% 3/3. 3beti väiksem summa, ma panin julgelt 3.2xbb :D, flop cbet oli ka viisakas. Obv pidin alla vanduma.

                        Aga no eks näis 1M peal ja 25 left. Average 1,3M ~25bb umb siis mul.
                        Anna minna.

                        Ja olgem ausad ega see turni shove väga tugev ei tundunud pealt vaadates ka mitte. Sellepärast ka ruutude küsimus :D See oli postiga crosshänd.

                        Aga noh peaasi, et foldis ära nii, et kõik J.O.K.K.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #237
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          Anna minna.

                          Ja olgem ausad ega see turni shove väga tugev ei tundunud pealt vaadates ka mitte. Sellepärast ka ruutude küsimus :D See oli postiga crosshänd.

                          Aga noh peaasi, et foldis ära nii, et kõik J.O.K.K.
                          aa ei seal käes oli flopatud top 2 :P. Turn oli standard shove. Ei pannud teda seal ülepaari, flushi ega 4ja peale.Aga ohtlik board, et mitte shoveda.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #238
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            aa ei seal käes oli flopatud top 2 :P. Turn oli standard shove. Ei pannud teda seal ülepaari, flushi ega 4ja peale.Aga ohtlik board, et mitte shoveda.
                            Hästi, pauguta rohkem õhuga siis. :)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #239
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              meh out. 15. koht 408$ vaevatasuks. Peab vist enamvähem rahul olema. Kurb muidugi et ft ära ei tulnd.

                              AJ vs AK siis.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #240
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                meh out. 15. koht 408$ vaevatasuks. Peab vist enamvähem rahul olema. Kurb muidugi et ft ära ei tulnd.

                                AJ vs AK siis.
                                fish

                                well played.

                                Comment

                                Working...