veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #166
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    head saslõkki saab kõigist äärelinna tsurkade kohtadest imo

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #167
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Üks meenus veel Faeton kadriorus ja seal kadrioru kandis ka siuke tsurkade koht veel mingi, seal ka nuts

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #168
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Tellisin uue arvutilaua kuu~ tagasi netist. Huviprst saatsin kirja, et kuna kätte oleks võimalik saada (kirjas oli, et 2-8 nädalat).
        Viimase 3e nädala jooksul 3 e-maili saatnud ja ei mingit vastust. Nüüd viimased 2p hellanud ja telefon ka väljas.
        Mööblit googeldad siis suht kohe viskab selle, mõtlesin, et legit ja ei vaevunud uurima.
        Nüüd veits sobranud netis ja tuleb välja, et ma pole ainuke kes potensiaalselt üle lastud.
        Huvitav on see, et leht ikka veel üleval on, sest tundub, et pop koht ja igapäev pmst keegi uus satub sarnasesse olukorda. Saatsin tarbijakaitsesse ka kirja, kuigi sellest prolly abi ei ole.
        Arves küsiti 50% ettemaksu, aga ma pohhuilt viskasin obv 100% kohe ära. (€138)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by qbj0hn; 06.02.14, 14:42.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #169
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
          Üks meenus veel Faeton kadriorus ja seal kadrioru kandis ka siuke tsurkade koht veel mingi, seal ka nuts
          Argo pandi kinni, kui seda mõtled. Faeton on jah hea.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #170
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Kui raha on, siis pole mõistust vaja, ütleb vanarahvas.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #171
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Tellisin uue arvutilaua kuu~ tagasi netist. Huviprst saatsin kirja, et kuna kätte oleks võimalik saada (kirjas oli, et 2-8 nädalat).
              Viimase 3e nädala jooksul 3 e-maili saatnud ja ei mingit vastust. Nüüd viimased 2p hellanud ja telefon ka väljas.
              Mööblit googeldad siis suht kohe viskab selle, mõtlesin, et legit ja ei vaevunud uurima.
              Nüüd veits sobranud netis ja tuleb välja, et ma pole ainuke kes potensiaalselt üle lastud.
              Huvitav on see, et leht ikka veel üleval on, sest tundub, et pop koht ja igapäev pmst keegi uus satub sarnasesse olukorda. Saatsin tarbijakaitsesse ka kirja, kuigi sellest prolly abi ei ole.
              Arves küsiti 50% ettemaksu, aga ma pohhuilt viskasin obv 100% kohe ära. (€138)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Njaa.. Google annab hulgaliselt negatiivset tagasisidet selle epoe kohta. Päris pikka aega õnnestunud kaniitada neil seal. :(

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #172
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Njaa.. Google annab hulgaliselt negatiivset tagasisidet selle epoe kohta. Päris pikka aega õnnestunud kaniitada neil seal. :(
                Mnjah, enda vits ka, et ei uurinud, tundus legit.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #173
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  e-poest tellides tasub ikka taustauuring teha. Igast rämpsu hõljub netiavarustes.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #174
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Juhatuse liikme kohta ka netiavarustes info puudub...

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #175
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      kus tallinnas normaalset šašlõkki saab? enamus kohtades mingi ahjus üles soojendatud sitt..
                      Kišmišš majaka tänaval ka hea.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #176
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        e-poest tellides tasub ikka taustauuring teha. Igast rämpsu hõljub netiavarustes.
                        Sain mailile vastuse mingil imekombel.

                        Jääme siis ootama.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #177
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Sain mailile vastuse mingil imekombel.

                          Jääme siis ootama.
                          Tundub standard häma nagu alati. Firma kellel olnud probleeme üle poole aasta kauba kohaletoimetamise / refundi maksmistega ei taha küll uskuda, et asi saab selles olla, et koostööpartner huiab. Aga loodame parimat :)

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #178
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            kus tallinnas normaalset šašlõkki saab? enamus kohtades mingi ahjus üles soojendatud sitt..
                            ee... kes siis ei teaks Pirosmani tudengite tee ääres Nõmmel, Tartu mnt Tallinna piiir ääres on ka, aga Nõmme oma parem, kamikaze kuulub ka nüüd Priosmani gruppi. Parim kebab on Hiiu Grillis ja kindlasti see lavassi oma, mitte friikatega kuskil taldrikul.
                            Last edited by Rage; 06.02.14, 16:10.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #179
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              kus tallinnas normaalset šašlõkki saab? enamus kohtades mingi ahjus üles soojendatud sitt..
                              Tamsaare tee Osmani kebabi šašlõkk oli ülihea paar päeva tagasi, aga olen sealt ka suht meh saanud.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #180
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Kes Rahvaturnale siit foorumist ka läheb?

                                Comment

                                Working...