*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #136
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Einar Kuuse movie treila.

    Comment

    • valustyng
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 450

      #137
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      vaadates seda haigla arvet, tekib huvi, millises lux palatis oldi ja mis mõnuaineid selliste summade eest manustati :)

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #138
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas valustyng Vaata postitust
        vaadates seda haigla arvet, tekib huvi, millises lux palatis oldi ja mis mõnuaineid selliste summade eest manustati :)
        Teoreetiline mõnuainete arve on 7k$



        Midagi sinnakanti.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #139
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Oskab keegi öelda, kas B kategooria tervisetõendit saab ainult oma perearstilt või on võimalus seda kuskilt Tartust ka saada?

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #140
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Tervisetõendiga seoses..

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #141
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              HDTaneli juurde tagasitulles.. Jälgin huvipärast ta streami. Inimene on juba viimase 15 minuti jooksul 4 korda öelnud, et palun toetage mind. Teeme nüüd kerge pausi, et te saaksite mind toetada. 3 minutit hiljem. Ma tean, et kõik soovite mind toetada seega toetage palun. 4-5 korda nii lühikese ajajooksul sama asja rahvale korrutada.

              current stream:


              Just selle posti kirjutamise ajal 2 korda ütles veel sama asja. Et palun SMSige ja toetage et saaks PS4 osta. :D :D '' Sms ainult võtab 1.60. Seega toetage toetage ''
              Last edited by VisaHing; 06.01.14, 20:34.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #142
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Krt keegi ei vasta seal :( Mis upload kiirust vaja läheb, et nt. 720 punniga striimida?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #143
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  SrslySiriuselt uus lugu

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #144
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    kägar

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #145
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Vaatasin ka ja ütlen täitsa ausalt, et päris huvitav oli, ma muidugi olen mängudest huvitatud ja ning on eelmise põlvkonna xbox, et nt Kinecti tutvustus jms vaatasin küll huviga.

                      Ei saa heidist aru.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #146
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Korralik. 55k $ ühe öö eest haiglas.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Odavam on surra.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #147
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          Vaatasin ka ja ütlen täitsa ausalt, et päris huvitav oli, ma muidugi olen mängudest huvitatud ja ning on eelmise põlvkonna xbox, et nt Kinecti tutvustus jms vaatasin küll huviga.

                          Ei saa heidist aru.
                          Ma vaatan ka streame päris palju. NIng sattusin ka söögi kõrvale 10 minutit taneli asja vaatama. Alustas Fifa mängimist, esiteks ei suutnud leida üles bayernit, sest liigaks oli brazil, siis ei suutnud aru saada, et miks igal staadionil ei saa talvel mängida. Siis ei suutnud üles leida sprindi ja söödu nuppu. Selleks ajaks olin ma nii tiltis, et panin kiirelt kinni ära. Miks vaadata ligi 30 aastase mehe streami, kes igal minutil annetusi küsib ja lisaks on mängudes niivõrd halb. Nagu wtf.
                          Seal pole mittemingisugust meelelahutust, kui täiskasvanud mees iga minuti tagant "OMG" hüüab.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #148
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

                            Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

                            Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)
                            Last edited by Codecci; 07.01.14, 04:54.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #149
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

                              Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

                              Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)
                              Muidugi oleks ja küllap oleks keegi ka maksnud. See, et kuskil on miski parem, on sul muidugi tore teooria, kuid suhteliselt mõttetu. Umbes nagu Estonian Air, et miks peaks üldse keegi lendama, kui teised firmad on paremad. Aga lennatakse, eksole.

                              Oluline on ka, et sina või mina polegi tema sihtrühm. Sihtrühmaks on tal just need, kes tahavad või vajavad veel eesti keeles. Kui ta on ainus, siis ta ongi parim, tahad sa või mitte.

                              Striimimaailma Elron.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #150
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Muidugi oleks ja küllap oleks keegi ka maksnud. See, et kuskil on miski parem, on sul muidugi tore teooria, kuid suhteliselt mõttetu. Umbes nagu Estonian Air, et miks peaks üldse keegi lendama, kui teised firmad on paremad. Aga lennatakse, eksole.

                                Oluline on ka, et sina või mina polegi tema sihtrühm. Sihtrühmaks on tal just need, kes tahavad või vajavad veel eesti keeles. Kui ta on ainus, siis ta ongi parim, tahad sa või mitte.

                                Striimimaailma Elron.
                                Kui sinu arust oleks olnud mõistlik Vandalaril küsida $30 subscription oma videote eest, siis pole meil tõesti rohkem millegi üle arutada

                                Igaüks võib küsida mis summa ise tahab, aga samahästi võin mina kommenteerida kui debiilne ja sitt see toode on mida sellise hinnaga müüakse.

                                Comment

                                Working...