*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #121
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Naine tahab raha et uusi kingi osta,kannad üle ja maksad makse? :D

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #122
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Naine tahab raha et uusi kingi osta,kannad üle ja maksad makse? :D
      ei.

      Sama hästi annad lapsele taskuraha ja laps maksab makse.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #123
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Teeme hooandja projekti raha kogumiseks, et priva kirjutaks raamatu naistest ja suhetest.
        ma käisin sama asja kuskil teemas ca kuu aega tagasi välja, et raamat oleks privadorile uus väljund ja pritsiks sulli ja feimi peale.
        ma ei tea, privador, kas sa pead seda leveldamiseks või ei taha/viici asja lihtsalt käsile võtta aga ma mõtlen seda tõsiselt.
        olen mõnele nais-tuttavale priva kuldsemaid vastuseid ja linke teemadele edasi pannud ja kõiki võtab naerma, kihelema ja küsitakse pilti näha
        kui uurisin, kas selle mehe kirjutatud naiste, suhete jms raamatu ostaksite, siis lubati magamiskotiga raamatupoe ukse taha minna. ilma naljata.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #124
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          http://uudised.err.ee/?06291942

          oma FB-s oli ta nõus selle 5 aasta peale bette ka vastu võtma
          Panga klientide käitumine küll muutub ning osaliselt kannustavad neid muutusi tagant ka pangad ise, kuid kasvõi näiteks kriisiolukorras, kui peaks kaduma elekter või ei ole internetiühendus, on sularaha jätkuvalt vajalik ja pankade kohustus see tagada.

          Pangajuhid: sularaha ei kao kuhugi. Eesti suurpankade juhid ei usu, et sularaha Eestis käibelt kaob. Pangandus.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #125
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Panga klientide käitumine küll muutub ning osaliselt kannustavad neid muutusi tagant ka pangad ise, kuid kasvõi näiteks kriisiolukorras, kui peaks kaduma elekter või ei ole internetiühendus, on sularaha jätkuvalt vajalik ja pankade kohustus see tagada.

            http://www.aripaev.ee/article/2013-1..._ei_kao_kuhugi
            ma olen su viitega nõus ka ise. Lihtsalt juhtisin tähelepanu, et erinevate arvamuste kohaselt on see siiski lähitulevik. Küll vast mitte 5 aasta perspektiivis nagu PK ennustab.
            Last edited by karupoeg; 06.01.14, 07:37.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #126
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Korralik. 55k $ ühe öö eest haiglas.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #127
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Haige riik raisk...

                Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

                Kogu lõbu läks kokku maksma:
                * Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
                * Tallinnas €5 visiiditasu

                Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #128
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Haige riik raisk...

                  Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

                  Kogu lõbu läks kokku maksma:
                  * Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
                  * Tallinnas €5 visiiditasu

                  Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.
                  Erakorraline on tasuta vist. Käisin hiljuti ühe hambaga erakorralises ja seal küll küsiti, et kas haigekassa on. Ütlesin, et on küll. Peale protseduure öeldi, et võid koju minna headaega. Raha nad ei soovinud ja ütlesid, et haigekassa taob kinni. :P.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #129
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Haige riik raisk...

                    Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

                    Kogu lõbu läks kokku maksma:
                    * Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
                    * Tallinnas €5 visiiditasu

                    Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.

                    Mingi teema oli et kiirabi kutsud on tasuta , kui ise haiglasse lähed siis maksad midagi (obv mitte üüratult palju)

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #130
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Haige riik raisk...

                      Lihtsalt infoks (ei taha jälle haigekassa teemal vaidlema hakata kas tasub või ei, kopp ees selle teema üle vaidlemisest): uuel aastal lõin käe puruks, kohalikus esmaabis tehti röntgen ja pandi kipsi, päris korralikult paika ei saadud ja pidin veel Tallinna EMO-sse ka minema, kus ka röntgen ja siis mingi spetsim vend oskas öelda, et pole ikka oppi vaja.

                      Kogu lõbu läks kokku maksma:
                      * Paides €5 visiiditasu + €0.10 kilesussid
                      * Tallinnas €5 visiiditasu

                      Kindlustamata olen. Ma ei tea, kas tegelikult oleks pidanud kipsi eest maksma, mõlemas kohas küsisin küll, et ma ju kindlustamata, et palju ja kuhu maksma pean ja mõlemas kohas öeldi, et ei pea midagi maksma, esmaabi... Dunno.
                      esmaabi on sellesmõttes "tasuta" jah ka kindlustamata isikutele.

                      Endal oli erakorraline op, 5 ööd intensiivis, 3 ööd tavas. kokku 200 eek (Maksin sulas, sekretär pidi persili kukkuma).

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #131
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Erakorraline on tasuta vist. Käisin hiljuti ühe hambaga erakorralises ja seal küll küsiti, et kas haigekassa on. Ütlesin, et on küll. Peale protseduure öeldi, et võid koju minna headaega. Raha nad ei soovinud ja ütlesid, et haigekassa taob kinni. :P.
                        Mis mõttes käisid hambaga erakorralises. EMO-s tehti süsti vms?

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #132
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Austraalias on kasutusel "paypass", lihtsalt asetad oma pangakaardi makseterminali vastu sekundiks ja makstud. Ilgelt mugav, nahhui seda sula üldse vaja on. Igal pool saab nii makstud, isegi taksos. Eestis muidugi huiatakse pooleks kõik kui selline asi võimalik oleks.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #133
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Eestis testitakse imo sama "paypassi" süsteemi hetkel, ainult pangakaardi asemel on vaja mobiil terminali vastu asetada.

                            Comment

                            • Trapface
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 197

                              #134
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Mis mõttes käisid hambaga erakorralises. EMO-s tehti süsti vms?
                              Erakorraline on siis, kui on paistes või närv põletikuline.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #135
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Mis mõttes käisid hambaga erakorralises. EMO-s tehti süsti vms?
                                Eih :D. Võrus käisin ühes lambikas hambaarstipunktis laupäeval. Ühe hambaga olnud kaua jama. Murdus ära teine ja tükid sees. Ütlesin et palun tõmmake need välja. Tehti oma 4-5 süsti. Üritati tõmmata mitmeid kordi. Ei midagi. Öeldi, et kahjuks ilma pildita ei saa midagi teha. Põletik ka kergelt sees, selle ei läinud ka hammas tuimaks. Nuh standard tax oleks olnud 30 eur vähemalt nende protseduuride eest.

                                Aga nende sõnul haigekassa maksab kuna erakorraline abi.

                                Comment

                                Working...