*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #181
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui Vandalar avaks eestikeelse pokkerivideo saidi. Tulemused oleksid kõik ausad, kallutamata ja moonutamata ning küsiks $30, siis mis selles halba on?
    Mulle tundub, et me räägime eri asjadest.

    Sinu point on, kas see on ebaeetiline või ok ärilisest vaatenurgast. Jah, see on ok, iga inimene võib müüa mida ta ise tahab sellise hinnaga millega ise tahab. Global võib küsida Mustamäe sõidu eest €100, OpheliaMayRose tunnise kepi eest $400, Kirby tolmuimeja eest €3000, Madis Erit standard 50-50 staking diili jne. Kõik on legit, JOKK.

    Mina räägin valuest. Kas need asjad on sinu arust oma hinda väärt, kas sa soovitaksid neid oma sõbrale? Value on paigas? Minu arust ei ole ühegi nende asja puhul, samamoodi ei oleks ka Vandalari coachingu puhul. HDTanel küll kohustuslikus korras raha ei küsi, aga minu arust isegi tasuta vaatamise puhul pole valuet, see klikk mis ta saab on rohkem väärt kui content mida ta pakub, rääkimata €1 'st.

    See suht ebaoluline, et ainuke, kes turul on. See ei tähenda, et seda väärt on ja teda kritiseerida ei saa, sest otsesed konkurendid puuduvad.
    Last edited by Codecci; 07.01.14, 17:05.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #182
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      OpheliaMayRose tunnise õhtusöögi eest $400
      fyp

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #183
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Kas ma olen ainuke kellel PCA super high roller live hakib?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #184
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
          Kas ma olen ainuke kellel PCA super high roller live hakib?
          ei

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #185
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Keegi Tallinnas tasemel juuksurit oskab soovitada, kes oskaks keerukamaid soenguid lõigatada\soovitada (ala su peakuju järgi).

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #186
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Keegi Tallinnas tasemel juuksurit oskab soovitada, kes oskaks keerukamaid soenguid lõigatada\soovitada (ala su peakuju järgi).
              Lauri Pedaja?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #187
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Lauri Pedaja?

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #188
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Rinaldo pildi kääridega suht mustkunstnik olema.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #189
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Mulle tundub, et me räägime eri asjadest.

                    Sinu point on, kas see on ebaeetiline või ok ärilisest vaatenurgast. Jah, see on ok, iga inimene võib müüa mida ta ise tahab sellise hinnaga millega ise tahab. Global võib küsida Mustamäe sõidu eest €100, OpheliaMayRose tunnise kepi eest $400, Kirby tolmuimeja eest €3000, Madis Erit standard 50-50 staking diili jne. Kõik on legit, JOKK.

                    Mina räägin valuest. Kas need asjad on sinu arust oma hinda väärt, kas sa soovitaksid neid oma sõbrale? Value on paigas? Minu arust ei ole ühegi nende asja puhul, samamoodi ei oleks ka Vandalari coachingu puhul. HDTanel küll kohustuslikus korras raha ei küsi, aga minu arust isegi tasuta vaatamise puhul pole valuet, see klikk mis ta saab on rohkem väärt kui content mida ta pakub, rääkimata €1 'st.

                    See suht ebaoluline, et ainuke, kes turul on. See ei tähenda, et seda väärt on ja teda kritiseerida ei saa, sest otsesed konkurendid puuduvad.
                    Kõik on suhteline.

                    Halva coachi puhul on halb value, ülemakstud taksoga samuti jne. aga HDTanel on hoopis teine. Kui tal sund raha ei ole ja keegi talle vabast tahtest raha saadab, ju siis saatjale oli see väärtuslik.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #190
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      rofl, mida see sibul küll mõtles omaarust.


                      vw bussi oleks ju rahvas ära mahtunud v oli see ka pungil rahvast täis?
                      Last edited by VisaHing; 08.01.14, 08:58.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #191
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Haha :D

                        Samas lastel võis isegi täitsa lõbus olla. Lapsena endalgi vanavanematel oli "pirukas" ja minu sõidud enamjaolt möödusid kongis :D

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #192
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          mingi 8 a sai nädalavahetusi piruka kongis sõidetud maale. :D

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #193
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            hehe tulevad ka need kongisõidud meelde. Tänapäeval vist ei tuleks eriti kõnealla :D

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #194
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Keegi Tallinnas tasemel juuksurit oskab soovitada, kes oskaks keerukamaid soenguid lõigatada\soovitada (ala su peakuju järgi).
                              ikka LINK

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #195
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***



                                staarfotograafil ja staarajakirjanikul käärib vist


                                Väga piinlik lugu! Aastahitil läks minu hea sõbra telefon kaduma. Ta mäletas hästi, kuhu ta selle jättis. Mõni minut hiljem tagasi minnes oli telefon kadunud ja välja lülitatud. Esmaspäeval vaadati...
                                Last edited by jrgn hell; 09.01.14, 09:43.

                                Comment

                                Working...