Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Mulle tundub, et me räägime eri asjadest.
Sinu point on, kas see on ebaeetiline või ok ärilisest vaatenurgast. Jah, see on ok, iga inimene võib müüa mida ta ise tahab sellise hinnaga millega ise tahab. Global võib küsida Mustamäe sõidu eest €100, OpheliaMayRose tunnise kepi eest $400, Kirby tolmuimeja eest €3000, Madis Erit standard 50-50 staking diili jne. Kõik on legit, JOKK.
Mina räägin valuest. Kas need asjad on sinu arust oma hinda väärt, kas sa soovitaksid neid oma sõbrale? Value on paigas? Minu arust ei ole ühegi nende asja puhul, samamoodi ei oleks ka Vandalari coachingu puhul. HDTanel küll kohustuslikus korras raha ei küsi, aga minu arust isegi tasuta vaatamise puhul pole valuet, see klikk mis ta saab on rohkem väärt kui content mida ta pakub, rääkimata €1 'st.
See suht ebaoluline, et ainuke, kes turul on. See ei tähenda, et seda väärt on ja teda kritiseerida ei saa, sest otsesed konkurendid puuduvad.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Sinu point on, kas see on ebaeetiline või ok ärilisest vaatenurgast. Jah, see on ok, iga inimene võib müüa mida ta ise tahab sellise hinnaga millega ise tahab. Global võib küsida Mustamäe sõidu eest €100, OpheliaMayRose tunnise kepi eest $400, Kirby tolmuimeja eest €3000, Madis Erit standard 50-50 staking diili jne. Kõik on legit, JOKK.
Mina räägin valuest. Kas need asjad on sinu arust oma hinda väärt, kas sa soovitaksid neid oma sõbrale? Value on paigas? Minu arust ei ole ühegi nende asja puhul, samamoodi ei oleks ka Vandalari coachingu puhul. HDTanel küll kohustuslikus korras raha ei küsi, aga minu arust isegi tasuta vaatamise puhul pole valuet, see klikk mis ta saab on rohkem väärt kui content mida ta pakub, rääkimata €1 'st.
See suht ebaoluline, et ainuke, kes turul on. See ei tähenda, et seda väärt on ja teda kritiseerida ei saa, sest otsesed konkurendid puuduvad.
Comment