The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #391
    Re: The Well: ESTpätrik

    ketrasin kerides kogu teema läbi ja sinu küsimust ma ülevaatamiseks ei märganud

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #392
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas Tuul
      Miks sa selle teema tegid?
      .

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #393
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas lenC
        .
        Ranka soovitusel nõustusin, enne kui suutsin süveneda millega tegu ja pärast sain teada et oleksin Eesti esimene, siis juba oli insta.

        Comment

        • surka
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 336

          #394
          Re: The Well: ESTpätrik

          miks sa SCOOP ME ei mängi?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #395
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas surka
            miks sa SCOOP ME ei mängi?
            õpin ja kuna praegu on prioriteet nr1 magistritöö valmis saada, siis ei usu, et mängust midagi välja ka tuleks kui töö peale mõtlen. lähen mäkki värskendama ja siis jätkan ilmselt

            Comment

            • surka
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 336

              #396
              Re: The Well: ESTpätrik

              mitu BI on kõige suurem stäkk, millega oled lauas olnud? ja mis limiidis?
              kui suur on ajaliselt sul kõige pikem miinusrun olnud?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #397
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas surka
                mitu BI on kõige suurem stäkk, millega oled lauas olnud? ja mis limiidis?
                kui suur on ajaliselt sul kõige pikem miinusrun olnud?
                http://arion.pri.ee/estpatrick/tonn - 1/2 6max detsember, 2008.
                hästi kaua, 44 päeva.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #398
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas surka
                  mitu BI on kõige suurem stäkk, millega oled lauas olnud? ja mis limiidis?
                  kui suur on ajaliselt sul kõige pikem miinusrun olnud?
                  tegelt meenub et olin mingiaeg 25NL 6max lauas 150$-ga ja seda kahes lauas korraga, aga kuna see microlimiit, siis 1BI vähem ja 200NL on arvestatam

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #399
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    miks sa pole kuskil softis ruumis high stakesis gamblinud? :)

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #400
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Mitu kätt NL1K+ mänginud oled ?

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #401
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas variatsioon
                        miks sa pole kuskil softis ruumis high stakesis gamblinud? :)
                        pole gämbler, ei mängi kui ei ole kindlat rolli toetamas. minu mäng toetub fold equityl ja light mahacallimisel suuresti ja seetõttu vajan varusid.

                        aga õigepea olen liikumas selles suunas, ilmselt ongame 5max

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #402
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Algselt postitas Imric
                          Mitu kätt NL1K+ mänginud oled ?
                          täpselt 0

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #403
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            pole gämbler, ei mängi kui ei ole kindlat rolli toetamas. minu mäng toetub fold equityl ja light mahacallimisel suuresti ja seetõttu vajan varusid.

                            aga õigepea olen liikumas selles suunas, ilmselt ongame 5max
                            Krt ma ei saa sellest aru, kuidas graphil non-showdown normaalselt kaotas siis? Enne graphi nägemist arvasin, et su non-SD jõhkralt plussis ja enamus raha sealt tulebki, showdown ehk breakeven ;D

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #404
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Mul olid täpselt samad mõtted ja ei saa täpselt samamoodi aru.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #405
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas Codecci
                                Krt ma ei saa sellest aru, kuidas graphil non-showdown normaalselt kaotas siis? Enne graphi nägemist arvasin, et su non-SD jõhkralt plussis ja enamus raha sealt tulebki, showdown ehk breakeven ;D
                                ma kasutan oma imidzit 100ga ära. ma olen oma andmebaasi järgi 6. kohal kõige vähem foldija post flop. 5k pluss kätt 100+ mängijat. tihtilugu ei usuta mind ja bluffitakse, mul ei ole mõtet lükata allinn seal for value ja tõsta non-sd üles, ma parem check-callin maha ja võtan ekstra value. fold equityt kasutan ma veidi teistes kohtades kui enamus, ei saa öelda kuidas ja kus, muidu on jama. aga oluliselt suurem kasum tuleb mul riverimängust, selles ma arvan et olen üks parimaid, lihtsalt tuleb teada kuidas ja kelle vastu õige valik teha call/raise. statistik river call total $ on mul 70% kogukasumist näiteks

                                Comment

                                Working...