Re: The Well: ESTpätrik
1) Kui tõenäoline on, et jätad nt lähema 2 aasta jooksul Texase ja vahetad selle nt Omaha (Hi/Lo), Lowballi või mõne teise mängu vastu?
2) Kas tänaseks päevaks on pokker Sinu jaoks pigem töö, mis toidab või põnev meelelahutus? Emb-kumb.
3) Kui elaksid rantjee elu ning iga päev tiksuks mujalt dividendidena piisavalt raha peale, et vabalt ära elada (st mitte vähem kui pokkerist), kuid aeg-ajalt sooviks siiski mängida pokkerit, siis kas oma lõbuks mängiksid pigem endiselt cashi või jätaksid liinitöö ja lõbustaksid end turniiridega?
1) Kui tõenäoline on, et jätad nt lähema 2 aasta jooksul Texase ja vahetad selle nt Omaha (Hi/Lo), Lowballi või mõne teise mängu vastu?
2) Kas tänaseks päevaks on pokker Sinu jaoks pigem töö, mis toidab või põnev meelelahutus? Emb-kumb.
3) Kui elaksid rantjee elu ning iga päev tiksuks mujalt dividendidena piisavalt raha peale, et vabalt ära elada (st mitte vähem kui pokkerist), kuid aeg-ajalt sooviks siiski mängida pokkerit, siis kas oma lõbuks mängiksid pigem endiselt cashi või jätaksid liinitöö ja lõbustaksid end turniiridega?
Comment