Re: The Well: ESTpätrik
Olen ka mõelnud kasvatama hakata,aga mingi hetk on räige käia mingi poti soenguga
Naxeril olid juba päris pikad kiharad,ma ei tea miks ta maha lõikas. 8)
Olen ka mõelnud kasvatama hakata,aga mingi hetk on räige käia mingi poti soenguga
Naxeril olid juba päris pikad kiharad,ma ei tea miks ta maha lõikas. 8)
Comment