The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • UdusOlevSiil

    #181
    Re: The Well: ESTpätrik

    Milline on senise teema parim/halvim (või siis ebameeldivaim) küsimus, kui minu oma välja jätta?

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #182
      Re: The Well: ESTpätrik

      Lugesin sinu kohta postitusi,tundub,et oled huvitav noormees.
      Samas tundub,et oled oma eluga rahul,sul on sihid silme ees .
      Lugesin,et su eesmärk on pokkeris TV -s saada meediapurki.
      Paraku peab tunnistama,et see läheb aastalt aastasse järjest raskemaks,sest "tiitleid" tuleb nagu Vändrast sealaudu järjest juurde ja kõik see devalveerub.Vaata kasvõi durri,ta pidi ikka enne haigelt miljoneid lüpsma,kui sai nn ka nn "koorekihi" hulka.Isegi Marek on öelnud,et keegi ei mäleta millal ta UK openi võitis vms
      Samas,jälle eesti tasemel on selleks piisavaks valuläviks ehk WSOP-i ME finaallaud,sideevendi runner-up,võitja või siis ka EPT finaalalaud ehk,kui eeswti tv kanal on huvitatud selle ülekandmisest..Seega ehk tuleb sinna investeerida ehk ca hunnik buy-ine ehk nii 50+.
      Ennem sul kergem paar milli teenida ja Liis Lass käevangu võtta või siis tasuta minna nt "saatesse maamees otsib naist":)
      Samas ehk võiks vahest õlle kõrvale neid teemasid arutada.Mul endal ka lõputöö plaanis,seega ehk suvel?


      Seega ma küsin ka küsimuse:Oled sa õnnelik praegu seisuga?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #183
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas UdusOlevSiil
        Milline on senise teema parim/halvim (või siis ebameeldivaim) küsimus, kui minu oma välja jätta?
        sirvisin kogu teema läbi, halba küsimust ei olnud, mida üldse vastata ei soovinud, küll oli aga kõige raskem küsimus HU turna esineliku ära arvamine ja see küsimus võttis raudselt kõige rohkem aega

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #184
          Re: The Well: ESTpätrik

          Algselt postitas privador
          Lugesin sinu kohta postitusi,tundub,et oled huvitav noormees.
          Samas tundub,et oled oma eluga rahul,sul on sihid silme ees .
          Lugesin,et su eesmärk on pokkeris TV -s saada meediapurki.
          Paraku peab tunnistama,et see läheb aastalt aastasse järjest raskemaks,sest "tiitleid" tuleb nagu Vändrast sealaudu järjest juurde ja kõik see devalveerub.Vaata kasvõi durri,ta pidi ikka enne haigelt miljoneid lüpsma,kui sai nn ka nn "koorekihi" hulka.Isegi Marek on öelnud,et keegi ei mäleta millal ta UK openi võitis vms
          Samas,jälle eesti tasemel on selleks piisavaks valuläviks ehk WSOP-i ME finaallaud,sideevendi runner-up,võitja või siis ka EPT finaalalaud ehk,kui eeswti tv kanal on huvitatud selle ülekandmisest..Seega ehk tuleb sinna investeerida ehk ca hunnik buy-ine ehk nii 50+.
          Ennem sul kergem paar milli teenida ja Liis Lass käevangu võtta või siis tasuta minna nt "saatesse maamees otsib naist":)
          Samas ehk võiks vahest õlle kõrvale neid teemasid arutada.Mul endal ka lõputöö plaanis,seega ehk suvel?


          Seega ma küsin ka küsimuse:Oled sa õnnelik praegu seisuga?
          see telesaatesse saamine oli pool naljaga öeldud, teadvustan et sinna on suht võimatu saada eriti kui turnasid mängida ei viitsi.

          Praeguse eluga olen suht rahul, kuigi kui pokkerit arvestada siis eeldasin et mängin praegusel ajal juba 2/4 kuni 3/6 standardina, mitte jälle 1/2, aga downswing võttis oma ja kuna ainuke tuluallikas on pokker, siis tuleb asja kindla peale võtta ja kuu kaks edasi asja lükata.

          Life is good

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #185
            Re: The Well: ESTpätrik

            Mis sa arvad enda puhul olevat kõige suurem takistus saada edukaks high stakes mängijaks?

            Comment

            • surka
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 336

              #186
              Re: The Well: ESTpätrik

              kuna sa aega-ajalt ka omahat oled mänginud, siis millal sa omahast video teed?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #187
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas alaska
                Mis sa arvad enda puhul olevat kõige suurem takistus saada edukaks high stakes mängijaks?
                laiskus

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #188
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas surka
                  kuna sa aega-ajalt ka omahat oled mänginud, siis millal sa omahast video teed?
                  ei usu et teen enne kui võtan ennast käsile ja korralikult omaha selgeks teen, praegu ei ole midagi õpetada

                  Comment

                  • leits

                    #189
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    kuidas iseloomustad mind kui korterikaaslast:

                    a) teh pain in the ass, üldse ei meeldi suga elada
                    b) enam vähem ...
                    3) tip-top

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #190
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas leits
                      kuidas iseloomustad mind kui korterikaaslast:

                      a) teh pain in the ass, üldse ei meeldi suga elada
                      b) enam vähem ...
                      3) tip-top
                      enam-vähem tip-top

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #191
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Mida arvad prostitutsioonist?Tunned neile naistele kaasa või
                        pead prostitutsiooni legaliseerimist vajalikuks?
                        Olen sa mõelnud kunagi,mismoodi oleks olla gay?
                        Kas sa suhtled oma kursakaaslastega või hoopis jälestad neid?

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #192
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Üha rohkem teki alla küsimused lähevad ;D
                          Ma tuleks ikka põhiteema juurde tagasi. Sa oled nii kohusetundlikult kõikidele lollidele ja tarkadele küsimustele vastanud, väga huvitav on lugeda.

                          Küsiks sellist asja: kui tihti oled tundnud sessi, päeva või mingi pikema aja jooksul, et kõik, mida Sa pokkeri laudades teed ebaõnnestub. Kõik on täpselt vastupidi sellele, nagu Sa tahaksid et oleks: tugevaid käsi kinni ei maksta, ülejäänud käed lihtsalt jäävad pidevalt alla, tõsted tõstetakse üle pidevalt seal, kus pole vaja, enamus coinflippe maanduvad valel poolel, praktiliselt mitte midagi ei hiti jne jne, ühesõnaga, kõik on p____s

                          Kui oled sellist asja kogenud, siis kas seda oli Sinu mängija tee alguses rohkem või tuleb nüüd ka ette.

                          Kuidas saad hakkama sellise perioodiga, on Sul mingid omad nipid. Huvitaks nii psüühiline pool kui mänguline pool.

                          Et siis lühidalt: jutt downswingist ja küsimusi neli:
                          1. Kui tihti tuleb ette?
                          2. Kui pikkade perioodide jooksul?
                          3. Kas alguses kogesid seda rohkem?
                          4. Millised on Sinu võtted sellega hakkama saamiseks, nii vaimsed kui ka tehnilised?

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #193
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            mis kell sa magama lähed?
                            edit:
                            ja mis kell ärkad?

                            Comment

                            • leits

                              #194
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas privador
                              Mida arvad prostitutsioonist?Tunned neile naistele kaasa või
                              pead prostitutsiooni legaliseerimist vajalikuks?
                              Olen sa mõelnud kunagi,mismoodi oleks olla gay?
                              Kas sa suhtled oma kursakaaslastega või hoopis jälestad neid?
                              majandust tuleb elavdada :)

                              iseloomustan poissi oma sõnadega: nii hea psyyhikaga inimest ma ei ole näinud. tõsiselt poiss talub neid hästi ... ytleb vahetevahel paar sõna, kuid mäng oluliselt ei muutu ... ma ytlen et mul on temast 10000000 asja õppida ... Ma arvan, et estpatrikul on yks parim psyyhika, millega pokkerit mängida ... eelkõoige bad beatide juures rahulikuks jääda ... tunnistagem, see on väga raske :)

                              kui ma kunagi rankaga juua saan, siis oskan neid ehk ka võrrelda (joomise alaselt .. patrick mulle v2ga alla ei jää, arvestades pikkuse ja kaalu suhet siis thumbs up for him ;D )

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #195
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas privador
                                1)Mida arvad prostitutsioonist?Tunned neile naistele kaasa või
                                pead prostitutsiooni legaliseerimist vajalikuks?
                                2)Olen sa mõelnud kunagi,mismoodi oleks olla gay?
                                3) Kas sa suhtled oma kursakaaslastega või hoopis jälestad neid?
                                1) ei ole vastu, nagu leits ütleb majandust on vaja toetada. ei pea hädavajalikuks legaliseerimise, kuid seni kuni asi on vabatahtlik ei näe ma ka probleemi.
                                2) olen mõelnud ja see mõte ei meeldinud
                                3) meeldivad, olen 5a mõnega juba koos käinud koolis ja väga palju on nad mind aidanud ja proovin ka neid aidata alati.

                                Comment

                                Working...