The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #136
    Re: The Well: ESTpätrik

    liha või kala?
    viin või viski?
    milline pizza?
    kiirnuudlid või puder? (mul on obv kõht tühi, sellepärast säärased küsimused, söök, vms, valmib)
    kui sa praegu kurat etab, mis põhjustel täiesti bustoks läheksid, kas alustaksid otsast peale, s.o täiesti nullist, ja kui siis kus, kuidas, ja mismoodi?

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #137
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas Rahapada
      liha või kala?
      viin või viski?
      milline pizza?
      kiirnuudlid või puder? (mul on obv kõht tühi, sellepärast säärased küsimused, söök, vms, valmib)
      kui sa praegu kurat etab, mis põhjustel täiesti bustoks läheksid, kas alustaksid otsast peale, s.o täiesti nullist, ja kui siis kus, kuidas, ja mismoodi?
      KALA

      VISKI, viinast on juba mitu aastat isu täis

      Hakkliha pitsa ja alati proovin ananassi saada juurde

      esimesed 2 aastat ülikoolis ainult kiirnuudli mees olingi, putru pole kunagi viitsinud teha

      ei ole võimalik, kuna mul br üle 100 BI suht koguaeg ja kui alla läheb siis lähen level alla poole, seega peaks tase tõusma 1000000 x et ma enam ei biidiks ja siis poleks mõtet ka enam uuesti pihta hakata. aga kui peaksin kaotama rolli muudel põhjustel, siis ilmselt prooviksin stake saada ja 1-2 kuuga siis kuskil 100NL kandis roll taastada

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #138
        Re: The Well: ESTpätrik

        Milline limiit on tekitanud kõige rohkem peavalu, kohandamis raskusi (mõtlen siin uuele limiidile minemist mitte üleüldiselt).

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #139
          Re: The Well: ESTpätrik

          Algselt postitas timukasr
          Milline limiit on tekitanud kõige rohkem peavalu, kohandamis raskusi (mõtlen siin uuele limiidile minemist mitte üleüldiselt).
          200NL, olin esimesed 20k seal break even ja ei tundunud nagu lootustki olevat coolerite varjus mängides

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #140
            Re: The Well: ESTpätrik

            kas foldiksid KK pf pärast tehtud 4betti, kui oled otsa saanud 5beti, 100bb'sed stackid?
            kas teeksid turnis cbeti QQ'ga kui short on all in ja tight vend on pf'is toimunud 3beti callind ja flopis on old ck ck (seega 3way action ja short on all in)? aga loose'i venna vastu?
            kas tööline või omanik?
            kas oma ettevõttele oled mõelnud?
            kas sa pokkeriraha investeerid ka kuskile mujale, peale ise-enda?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #141
              Re: The Well: ESTpätrik

              Algselt postitas Rahapada
              1)kas foldiksid KK pf pärast tehtud 4betti, kui oled otsa saanud 5beti, 100bb'sed stackid?
              2)kas teeksid turnis cbeti QQ'ga kui short on all in ja tight vend on pf'is toimunud 3beti callind ja flopis on old ck ck (seega 3way action ja short on all in)? aga loose'i venna vastu?
              3)kas tööline või omanik?
              4)kas oma ettevõttele oled mõelnud?
              5)kas sa pokkeriraha investeerid ka kuskile mujale, peale ise-enda?
              head küsimused.
              1) olen foldinud ~10x ilmselt oma elu jooksul, kuid siis on ÜLITUGEV read olnud, ilma readita NEVER
              2) võimatu vastata kuna boardist oleneb palju kas teeksin või mitte, kuid pointless boardil (näiteks 2664) alati ükskõik kelle vastu
              3) omanik või riigitöö
              4) peaaegu oleks juba tehtud, aga surutis tuli
              5) mootorrattasse investeerisin, muidu vastus negatiivne. pole midagi investeerida veel. paari aasta pärast ehk.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #142
                Re: The Well: ESTpätrik

                Kui palju on sul PS FPP punkte hetkel?
                Kas oled punkte lunastanud? kui jah siis mille peale?
                Suurim BR mis on olnud mõnel pokkerisaidil?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #143
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas Cash87
                  Kui palju on sul PS FPP punkte hetkel?
                  Kas oled punkte lunastanud? kui jah siis mille peale?
                  Suurim BR mis on olnud mõnel pokkerisaidil?
                  1) ~32 000
                  2) obv olen, kohe kui 100k kokku saan võtan 1500$ boonuse alati
                  3) ca 35k$

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #144
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    1) ~32 000
                    2) obv olen, kohe kui 100k kokku saan võtan 1500$ boonuse alati
                    3) ca 35k$
                    Miks mitte 4k$ boonus, kaotad sellega vist umbes 200$ ?

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #145
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Miks mitte 4k$ boonus, kaotad sellega vist umbes 200$ ?
                      Ma olen tavaliselt kõik 4k omad eest ära ostnud.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #146
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas lebovend
                        Ma olen tavaliselt kõik 4k omad eest ära ostnud.
                        lol :)

                        Comment

                        • leits

                          #147
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          täna ärge kysimusi esitage, poiss on väsinud

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #148
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Miks sa oled täna väsinud?

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #149
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas alaska
                              Miks sa oled täna väsinud?
                              eile oli kokkusaamine klassikaaslastega, ka nii väsitav. ka nii väsitav

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #150
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas RudiTurbo
                                Miks mitte 4k$ boonus, kaotad sellega vist umbes 200$ ?
                                ei jõua niikaua oodata ja ma kaotan ainult 100$ aga arvestades et rahavood on ühtlasemad kompenseerib see selle raha

                                Comment

                                Working...